Příspěvky uživatele - 238.245

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rez meruňky, 21.1.2018
Ďakujem za reakciu, bude mať teda menší kmienok. 
Rez meruňky, 5.1.2018
Ďakujem za odpoveď, som si vedomá rizika, ale skúsim to tak, ako napísal pán vyššie. V neposlednom rade mám pre mňa ako laika poučenie, že budem do budúcna kupovať len stromky s naznačenou korunkou. Ďakujem ešte raz za reakciu. Marianková
Rez meruňky, 5.1.2018
Ďakujem veľmi pekne MIMMO, odpoveď je zrozumiteľná aj s obrázkom, zariadim sa podľa toho. Marianková
Rez meruňky, 5.1.2018 Obsahuje fotku
Dobrý deň, min. rok som sadila meruňku, ktorá bola len terminál, obsypaný bočnými púčikmi, výška cca 1,5 metra. Zastrihla som iba vrch s tým, že korunku budem tvarovať až tento rok. Ale meruňka má stále divný tvar a neviem ako vytvarovať, zastrihnúť.... celý příspěvek >
Jak vypěstovat krásné sazenice rajčat, 21.4.2017
Už dávnejšie som sa dočítala, že v minulosti v kláštoroch to bolo, že mali záhrady úžasné a keď predpestovávali rastlinky, tak sa im prihovárali a pohládzali ich... ale nejde tu o ezoteriku, čo sa týka pohládzania, tak vlastne imitovali pohyb vetru a... celý příspěvek >
Polievanie paradajok, 31.1.2016
Rajčiny sadím do bazéniku, nalievam do jamy vody koľko prijme a aby sa aj jama naplnila, zasadím priesadu, nepolievam. V lete, ak treba, tak sledujem počasie a zalievam pred daždom - počas sucha letné búrky. Počas leta 2015 som zalievala asi 2x do... celý příspěvek >
Výroba výsevních proužků, 31.1.2016
tak, tak... ja lepím semienka na toaleťák riedkou kašou z vody a hladkej múky
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika