Příspěvky uživatele - 236.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Určení jablka dle fota, 29.11.2020
Londýnský jadernáč.
Odrody do ťažkých, vlhkých ílových pôd, 19.11.2020
Ingrid Marie
Nemoc jabloně, 16.11.2020
Spíš proti rzivosti.
Kultivacia pody, 13.11.2020
Písek s kompostem určitě přidejte. Když nedáte cement, žádný beton nevznikne.
Mošt chytá plíseň - kde je chyba?, 1.11.2020
Tím se ovšem výrazně prodlouží zavařování a stoupnou náklady na energii. Lahvové sklo bez problémů zvládá teplotní skok 40 st, C, ale mám vyzkoušené, že při opatrném vkládání (neklepnout o stěny hrnce) snese i víc. Máte-li strach, postavte pár lahví... celý příspěvek >
Mošt chytá plíseň - kde je chyba?, 1.11.2020
Nejlepší je měřit teplotu moštu v jedné z lahví a orientovat se podle ní. Záleží totiž na zdroji tepla, jak rychle se lázeň a v ní ponořené láhve znovu prohřejí. Já už to mám v oku a řídím se tepelnou roztažností tekutiny v láhvi. Jakmile dosáhne... celý příspěvek >
A co vaše švestky 2020, 31.10.2020
Bavíme se o stejné odrůdě, moje plody jsou naprosto identické s Vašimi na fotkách. To, že letos Stanleye nezarodily tak jak minulé roky, neznamená, že bych na ně zanevřel a ihned se jich zbavoval, to v žádném případě!! Minulé roky byly vlajkovou... celý příspěvek >
A co vaše švestky 2020, 30.10.2020
Za mě letos výborný rok, domácí švestka zarodila jak nikdy předtím, šarky a monílie minimálně, rodina široké příbuzenstvo poděleno a v bečce i přesto bublá cca 200l Švestka, co jsem asi před 30 lety sázel s otcem, neznámá odrůda, ale domácí se... celý příspěvek >
Mošt chytá plíseň - kde je chyba?, 27.10.2020
Samozřejmě chybou bylo uzavření lahví před sterilizací. Zahřívám mošt v otevřených lahvích a uzavírám po dosažení teploty (a pak ještě chvíli ponechám v lázni kvůli vysterilizování víček). Láhve vyjmu v horké vody a opatrně vkládám nové. Poslední mi... celý příspěvek >
Citronové zimní, 23.10.2020
Naroubujte za kůru starším dřevem. Chytne se to.
Jabloň Jonathan, 12.10.2020
Stejně dělám ošetření Ca roztrokem proti hořké(jonathánové)pihovatosti... Zase vedle. Hořká pihovitost a jonathanová skvrnitost jsou dvě různé choroby
Kanzi, 5.10.2020
Plod je větší než na samostatném stromku? Buďto má odrůda enormně velké listy nebo je to jablíčko malé. 
Kartón z krabic jako mulč?, 25.9.2020
Na cestičky určitě ne, vždyť se po tom šlape. Pod keře - zasypané posečenou trávou - proč ne? 
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 10.9.2020
Wealthy
Odrůda Admiral, 7.9.2020
Zvykli jsme si, že všechny neduhy ovocného stromu lze vyřešit nůžkama a chemií. A ono to tak vždycky není. Počátkem září zvažujeme, zda má smysl pěstovat tu nebo onu odrůdu. Ovšem v dubnu a květnu se kvalita odrůdy bude možná hodnotit jinak.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika