Příspěvky uživatele - 51.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký nůž na roubování?, 18.1.2018
"Rafaeli, můžete vyjevit, jak jste řešil obsah uhlíku, nebo složení oceli. Jak to poznáte z informace od fy KDS Sedlčany, která u svého výrobku..." Podle informace výrobců a prodejců to kdysi moc nešlo a teď už vůbec ne, když je vše jen o... celý příspěvek >
Jaký nůž na roubování?, 18.1.2018
Ano, jsem diletant, žádný profesionál, máte pravdu a nestydím se za to. Píšu jen o svých zkušenostech a poznatcích Ale při roubování jádrovin jsem byl skoro vždy úspěšný. U peckovin jen málokdy, ale nevěřím, že by to bylo o nějakých řezných... celý příspěvek >
Jaký nůž na roubování?, 18.1.2018
Já jsem taky nějaké řezné úhly při roubování nikdy neřešil. Max. obsah uhlíku, složení oceli, aby ten nůž, nebo nástroj držel ostří a nemusel se pořád brousit a aby nepižlal a udělal neroztřepený řez. * A co je na roubování hrušek tak náročného?... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika