Příspěvky uživatele - 224.180

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Koupací jezírko nebo bazén?, 13.12.2018
Stavěl jsem to tak na půl svépomocí. Filtraci s biomolitanu jsem si stavěl sám. Rozpočet jsem hodně hlídal. Když to spočítám, tak každoroční 3 týdenní dovolená v Řecku se 4člennou rodinou po dobu 20 let - vychází levněji, než stavba jezírka 30m3.... celý příspěvek >
Analýza vody - koupací jezírko, 13.12.2018
A máte tam nějaké vodní živočichy? Pokud se vám tam množí (žáby, vážky, citlivější rybky...) pak je voda vhodná i k vašemu koupání. Rostliny udělají více práce, než umělé filtry a chemie. Problém mohou být zavlečení cizopasníci (například... celý příspěvek >
Akvaponický skleník. 10 x vyšší úroda, 6.12.2018
Pokud je to zamýšleno jako hobby, tak proč ne? Fandím vám, ať se daří a dělá vám to radost! Ale myslel jsem, že akvaponický skleník má v sobě i myšlenku ekonomické udržitelnosti, nebo spíše i "obchodní plán". Ptám se proto, zda chápete... celý příspěvek >
Doporučte moštovou červenou odrůdu vinné révy PIWI, 25.10.2018
Cortis je dobrý i v tom, že se sám dobře vyčistí hrozen a nevyvinuté bobulky samy odpadnou a nekazí chuť v moštu. Cantor je na tom podobně, i když ne tak dokonale jako Cortis. To spoustu odrůd neumí a pokud hrozen špatně odkvete, tak mošt nikdy není... celý příspěvek >
Doporučte moštovou červenou odrůdu vinné révy PIWI, 24.10.2018
Hrozny z odrůdy Cantor jsou chutnější než Cortis. Více šťávy, více cukru. Celkově je trochu více odolnější než Cortis. Vína z Cantoru jsou jemnější, méně tříslovin, bohaté co do barvy, tak ovocné chuti. Dají se pít už za rok, zatímco Cortis chce... celý příspěvek >
Průtokoměr u jezírek, 1.10.2018
Umožňuje jen orientační měření průtoku v rozsahu 1,3-16. Pokud je skutečný průtok větší (např. 30 m3), tak ukáže na stupnici 16 m3, ale většímu průtoku nebrání. Opačně pokud je skutečný průtok nízký (např. 0,5m3) měřič ukáže nejnižší hodnoutu na... celý příspěvek >
Průtokoměr u jezírek, 1.10.2018
Myslím, že umožňuje jen orientační měření průtoku v rozsahu 1,3-16. Pokud je průtok větší, tak ukáže na stupnici 16 m3, ale většímu průtoku nebrání.
Turbo kvasnice, 26.9.2018
Jak to myslíte? Vítěznost od vítěz, nebo výtěžnost od vytěžit?
Trativod ke kořenům stromků, 2.5.2018
U ČOV je potřeba dodržovat řadu zásad, aby skutečně fungovala tak, jak marketing hlásá. Aby po vyčištění vytékala voda, v níž mohou žít i ryby. Také mám ČOV a vidím, že pokud se do ČOV sype a lije pouze to, co má, tak se provoz hodně prodraží. Ale... celý příspěvek >
Vhodná hortenzie, 17.1.2018
Červené punčošky. Taky máme, ale jen jednu. Na přemisťování (nejen) květináčů po zahradě bohatě stačí jedna :-)
Koupací jezírko nebo bazén?, 20.9.2017
Ahoj. Mám zkušenosti s obojím. Obojí mám své výhody a nevýhody, obojí znamená dost práce a pro obojí platí především: 3 týdenní dovolená v Řecku s celou rodinou vychází levněji, než stavba a provoz jezírka/bazénu cca 30 m3 v horizontu 20 let. Nějak... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika