Příspěvky uživatele - 168.121

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2018/2, 15.7.2018
Zdravím,  mám dotaz odrůda Josefina mám dvě rostliny byli to úplný chcípáci v kelímkách nechtěli růst. Na záhonu dohnali vše ostatní. Na jedné jsou vijany cca 80 plodů na druhé je to odhadem 400 plodů a květů mám to nějak... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 22.3.2018
Kolik to je daleko? Řešení je na noc přeháhnout geotextýlii. Pokud to takto chcete delat každý rok nezdyde než investovat
Rajčata 2018, 21.3.2018
Stačí před fukar něco postavit a rozptýlit proudění. Na to aby tam nemrzlo by měl stačit fukar do 1kW. Okolo velikonoc se dá předpokládat další studený vpád. Jaro celkově jako chladnější. Hlavně se neřiďte dlohudobou předpovědí z... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - průběh, 16.1.2018
Vaše měření je asi k ničenu, jelikož nevíte co a kde máte měřit. Normální měření intenzity osvětlení se měří ve výšce cca 1m nad zemí při výšce svítidel např 2,6m. Umělé osvětlení se měří zásadně bez přirozeného světla. Není problém naměřit... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - průběh, 15.1.2018
Když jsou semínka ve vodě nemusím se o ně starat Voda může teoreticky pomoci od nějakých chorob. Česnek pokud se namočí může odpadnout část chemie. Loni jsem někde čelt o zálivce ředěným peroxidem vodíku. Rostliny jsou údajně zdravější a... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 14.1.2018
tak nejsem sám. Ještě že jsem si nachal u baráku 30tun zeminy. Alespoň budu mít z čeho rozšížit záhony. Místo rajčat už je stejně česnek... Ještě že jsou kurzy měn příznivé...
Rajčatový hokus pokus - průběh, 13.1.2018
Udělal jsem také pokus 6.1. jsem do mysky s vodou hodil dvě semínka odrůdy Sungold, třetí den začala klíčit. Ustřihnul jsem kus proložky nasypal substrát a do něj zasadil naklíčená semínka.Dnes už jsou tři centimetry vysoká a mazali do chladnější... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 5.1.2018
Děkuji, to mě také napadlo.Zkoušel jsem to i přes Austrálii a ani tam to nepošlou. Jinde by mi to poslali s poštou 18 USD... Asi je tu dost odrůd dobrých, ale pokud napíše někdo, že jsou ty odrůdy velmi dobré a zabívá se tím.Tak nebudu... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 4.1.2018
Děkuji, chápu otázka tedy zní jde tyto nebo jiná semínka z těh stránek koupit v Evropě? Přes internet?někde jinde? Nic najít nemůžu.. Děkuji
Rajčata 2018, 3.1.2018
Díky, reagoval jsem na p.Kohútka jelikož z jeho příspěvků vyplívá, že tam nějakým způsobem nakupuje... Zaráží mne ten systém kdy se zaregistruji najdu hodím do košíku a pak mě to nechce pustit dál... Už jsem v USA nakoupil i jinde, tak jsem... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 3.1.2018
Mel bych prosbu snažím se prokousat objednávkou na Tomatogrowers a píš mi to viz níže, nevíte kde by mohla být chyba? Děkuji We're sorry, but we cannot process your order because of the following:     These items are... celý příspěvek >
Přezimování paprik?, 19.11.2017
Minulou zimu jsem takto přechoval Bhut Jolokia Red už brzi na jaře dozrálo pár papriček. V Květnu jsem jí vyhodil v květníku ven. Plodila na max už v době kdy ani ve skleníku začínali kvést. A díky velikosti rostliny bylo plodů fakt hodně...
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika