Příspěvky uživatele - 100.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2018, 14.1.2018
Děkui podívám se tedy po těchto odrůdách také jsem podlehla popisu odrůdy že mají skvělou chuť moc děkuji za rady Jana
Rajčata 2018, 13.1.2018
Děkuji všem za informace asi tedy nebudu vysévat mohu prosím tip na jiné dobré rajče odolné tyčkové a dobré chuti?
Rajčata 2018, 12.1.2018
Dobrý den, chtěla bych letos vyzkoušet pěstovat odrůdu rajčat Malinowy retro máte prosím někdo zkušenost s touto odrůdou mělo by jít o tyčkové rajče děkuji za případné odpovědi
Keříkové zelené fazolky, 12.1.2018
Nám se osvědčila odrůda žlutých keříkových fazolek ELEKTRA a ze zelených Casablanka dobré výnosy lusky pěkné bez vláken máte s nimi někdo také zkušenost 
Vhodný strom, pod kterým se dá udělat posezení, 6.4.2015
Co vysoká jabloň některá stará odrůda :-))
Růže Kordes v Olomouci a okolí, 16.3.2015
Některé kordesovky mívají každoročně v Hornbachu v Olomouci. 
Pohlubte se, co jste dnes stihli na své zahradě, 10.3.2015 Obsahuje fotku
Já už to nevydržela a ředkvičky už mám několik dní zaseté v pařeništi a už mají venku i lístečky tak jako salát. Jinak jsem stihla normální jarní práce vyhrabat trávník, vyčistit trvalkové záhony, záhon s jahodami, maliny a živý plot vyčistit a... celý příspěvek >
Papriky 2015, 27.1.2015
Dobrý den, prosím mohl by mi někdo sdělit zkušenost s odrůdou paprik Karola, Fehér a Alexandru. Dostala jsem semínka jsou od výrobce firmy SEMAS a nemohu se nikde ani na stránkách firmy dopátrat více informací než dvě větičky na sáčku se semínky.... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika