Příspěvky uživatele - 104.109

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jablkovy kvas, 5.10.2018
Čerstvý kompot z jablek krásně voní. Napadla tu někoho možnost domácí destilace toho aromatu? Např. povařit jablka v papiňáku, zachytávat vycházející páru a pustit přes nějaký improvizovaný chladič do zavařovací sklenice se šroubovacím víkem. No a... celý příspěvek >
Jak pěstovat slivoně v 21 století? Lze se něčeho dopěstovat?, 12.1.2018
JOJO u mně letos končí. Proti odumírání větví a klejotoku jsem zkoušel asi 3 různé postřky, nátěr kmene a silných větví vápnem se skalicí, kterému jsem dával naději. Kolem kmene udržuju beztravní kruh, přikrývám to mulčem z trávy. Hnojím po obvodu... celý příspěvek >
Dřevo do destilátu, 26.4.2017
Já myslím, že jste s tou kompotovicí dopadl ve srovnání s předraženou pálenkou ze zkvašené kukuřice velmi dobře. Protože chuť komerčních destilátů se často vylepšuje např. přídavkem glycerínu a cukru. Pokud to byl tento případ a byl jste s chutí jen... celý příspěvek >
Mráz, 26.4.2017
Jak to asi budou dělat zahradníci na Marsu? Mají tam prej letět už za pár roků a v noci tam bývá běžně -160°C. To je mocná výzva pro správné mičurinovce - vyšlechtění meruněk odolných kosmickému mrazu!
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika