Příspěvky uživatele - 24.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké hnojivo k rybízu?, 25.10.2019
Mně vrtalo hlavou, jestli se do toho pouštět, tak díky všem, co mě k tomu nakopli. Přes víkend to ještě překopu.
Jaké hnojivo k rybízu?, 25.10.2019
Prosto, řez mám v plánu. V zahradnictví pravili po výsadbě i z jara.
Jaké hnojivo k rybízu?, 25.10.2019
No to mě nenapadlo, to mi z toho prostě nějak vyšlo až v pozdější fázi. Uvědomil jsem si to až v pozdější fázi, když jsem začal sadit. Teď mi to akorát hlodá v hlavě, jestli to ještě nějak upravovat. Zkusím s tím ještě něco vymyslet. Ta fotka... celý příspěvek >
Jaké hnojivo k rybízu?, 24.10.2019 Obsahuje fotku
S dovolením se připojím k dotazu. Sázím dva pásy sazenic rybízu. 17 červených a 16 černých. Půda by měla být jakž takž připravená, prohnojená hnojem loni na podzim a letos zjara. Na podzim jsem hlínu prokypřil, udělal dva pásy a do mírně... celý příspěvek >
Malá (druhá) pila k Dolmar PS-500, 26.8.2019
Tak profík to tak určitě vidí, ale já amatér mám PS-500 jako hlavní pilu, se kterou uřežu všechno co potřebuju (a na co si troufnu)a přestože ta PS-6400 je určitě skvělá, je pro mě zbytečná. Zároveň vím, že jsou i lehčí pily než ta moje PS-500 a... celý příspěvek >
Malá (druhá) pila k Dolmar PS-500, 19.8.2019
Dobrý den, mám pilu Dolmar PS-500, která je sice skvělá, ale zároveň i těžší. Rád bych k ní přibral druhou, menší pilu na odvětvování, atp. Protože se Dolmar osvědčil, uvažuju o PS-32. Co vy na to? Je to vhodná volba? Případně co... celý příspěvek >
Bříza, 16.2.2018
Stando, a nemáte nějaký tip na strom, který by zahlušil nálety? Jde mi o to, že na místě mám samý plevel. Od plané trnky, javor babyku, šípky. Většinou malé trnité stromky a keříky. Včera jsem větší část pokartil a budu pálit, ale vyleze to určitě... celý příspěvek >
Ako ju ostrihať?, 13.2.2018
Díky, původně jsem chtěl zaříznout trochu víc, ale dám na vás. S tím vyvázáním to určitě vyzkouším. Z
Bříza, 5.2.2018
Už jsem řešil při koupi. Je to léta neudržovaná zemědělská parcela v poslední, páté, třídě ochrany. Jako TRAVNATÝ porost rozhodně nevypadá. Jsou tam mraky náletů a neprostupných houštin. Sám chlapík na katastru, když jsem platil daň z nabytí, se... celý příspěvek >
Bříza, 12.1.2018
No to vím, oni uvádí nelenprozelen jako svého obchodního partnera pro menší objednávky. A já bych najednou asi víc než sto kusů nebral. Bohužel jsem od Vsetína, takže s dostupností je to pro mě nereálné. Ale uvidím! Musím to ještě promyslet na místě... celý příspěvek >
Bříza, 12.1.2018
My tu březový lesík máme a bříz v okolí taky celkem dost. Včera jsem to obcházel, ale žádné malé stromky či nálety nenašel, asi to vane někam přes pole. Budu asi brát sazeničky z internetu. Cosi to bude stát, ale budu sadit nejspíš na etapy. Z
Bříza, 12.1.2018
Je to půlhektarová parcela převážně mírně svažitá, dole je rovinka, ale tu bych chtěl nechat volnou. Takže zhruba ty dva metry na dva bez probírky.. díky. Z
Bříza, 12.1.2018
Hlavně vyspávat kocovinu a hledat klid od děcek a manželky, takže asi co nejhustší. Z
Bříza, 11.1.2018
Zdravím, vidím téma bříza, připojím sem svůj dotaz. V jakém sponu vysazovat břízu? Chtěl bych využít parcelu, která leží ladem a zkusit založit hájek, ale o vzdálenosti při výsadbě jsem toho moc nevyčetl. Zdenek
Snížení koruny, 26.7.2017
Díky za reakci, Staňo, otec má právě pořád nějaké posměšky ohledně toho "harmonického vyvážení", tak mě to nakonec začalo hlodat - proto můj dotaz. Nakonec, rozumí tomu jak koza petrželi, u nás se zahrádkaření dědí ob generaci :) Jsem rád, že mě... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika