Příspěvky uživatele - 167.218

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cerv v kmeni topazu, 29.4.2019
je to Okan Hruskovy – najvacsi stredoeuropsky motyl na prvy pohlad bolo iste ze ide o nocneho motyla, nevedel som aky, takze tieto krasavce mi stromceky nelikviduju, nastastie
Cerv v kmeni topazu, 29.4.2019 Obsahuje fotku
dnes rano po miernom dazdi takyto krasavec
Usychajuca mlada jablon, 25.4.2019
dakujem pani, hmyz uz mozme vylucit, mospilan+topas, skusim viacej zaliat 
Usychajuca mlada jablon, 24.4.2019 Obsahuje fotku
ahoj, vysadba na jesen 2018, vyrasila normalne, listy zasychaju, dovod neviem. co by s nou mohlo byt? ako ju zachranit? tom
Cerv v kmeni topazu, 18.4.2019 Obsahuje fotku
Ahojte, myslim ze rovnaky skodca, lucy m25, stromcek narozdiel od topazu neusycha (zatial), do otvoru vstreknuty reldan, co dalej? Drotom posmarat vovnutri?
Postřik proti mrazu, 16.4.2019
moj protimrazovy potrek pri springblushe: dt tvarnice s kahancami vo vnutri, ciastocne prekryte azbestovou doskou..nastastie som ucinnost nepreveril, u mna dnes rano nemrzlo, Tom, Nitra
Pilatka švestková, 15.4.2019
v sobotu som dal reldan na katinku a toptaste. hanita, haganta a cacanske maju este kvety s cmeliakmi, tak mozno dnes. reldan je tekuty a pomerne velke mnozstvo takze sa lahko davkuje na mensi objem. opalti sa pridat k insekticidu aj... celý příspěvek >
Cerv v kmeni topazu, 11.4.2019
presne tak pan SPCH, popracovna rutina - kavicka a prechadzka po zahradke :)
Cerv v kmeni topazu, 11.4.2019 Obsahuje fotku
Toto mi zostalo zo stromceka..vykopat ho nejdem, zakoreneny je, puci, skusim zapestovat znovu
Cerv v kmeni topazu, 10.4.2019 Obsahuje fotku
ahojte, niekde tu na fore som uz podobneho skodcu videl ale nemozem to najst. vcera som ho videl nazivo v zahradke a zial vidim aj skodu aku napachal. viete poradit s identifikaciou skodcu a navrhy ako predchadzat napadnutiu ostatnych... celý příspěvek >
Dá sa dvojročný semenáč štepiť/očkovať?, 5.4.2019
dakujem, potesili ste ma. chcem si rozmnozit odchadzajucu zltoplodu jablon "ex-heliodor", tak som vysial jej jadierka (afinita k vlastnemu semenacu by mala byt vyborna), nie je to skolka, je na trvalom stanovisti. aky je dalsi postup? v... celý příspěvek >
Dá sa dvojročný semenáč štepiť/očkovať?, 5.4.2019 Obsahuje fotku
pan Vyslouzil, podoba sa nieco na fotke na jablonovy semenac? 
Jak na jarní střih, 5.4.2019 Obsahuje fotku
Ahoj Marek, moze vyrast letorast aj z pucika kde boli kvety? hned po foteni som kvety po jednom ostrihal, pockam. z foto to nevidno, ale napr 3 horny pucik je rastovy, tiez by som chcel mat korunku trosku vyssie.  ..aspon vieme ze aj na... celý příspěvek >
Rozkvétání broskvoní, 5.4.2019 Obsahuje fotku
je toto ruzovity kvet? mal by patrit amsdenovej
Napadení meruňky - klejotok, 5.4.2019 Obsahuje fotku
2 poskodenia glejotokom na kmienku, jedna sa o jesennu vysadbu, Leskora na ZR, ma cenu cistit a zachranovat alebo radsej zrezat (rasi aj pod poskodenym miestom), strata roku nevadi
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika