Příspěvky uživatele - 32.149

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Obnovení kvasu, 8.1.2018
No a mi zas bylinný likér Praděd. * I když i původní výrobce Geisler ho vyráběl v několika Rp. A v naší novodobé likérnické historii "skončil" u Jelínků. A myslím, že u těch jeho všech "předchůdců chutnal jinak. Ale v každém případě všichni... celý příspěvek >
Obnovení kvasu, 8.1.2018
Já vím, že nemá. Ale když občas mi to fact nedá... * Ještě si nemůžu odpustit něco k tomu Jelínkovi. Když oni vyrábí takový sortiment, že tam si může vybrat každý. Od levných konzumních lihovin až po exkluzivní odrůdové Valašské... celý příspěvek >
Obnovení kvasu, 8.1.2018
K tomu co psal host - xxx.xxx.187.206 a vůbec tak okolo: Může být, že druhák z některých surovin může být relativně kvalitní. V tom směru, že snese srovnání s levnými konzumními lihovinami typu moravská švestka apod. Jenže to nejsou žádné pravé... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika