Příspěvky uživatele - 129.168

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hádanka, 9.1.2018
podla popisu shalimar a lucy (topaz x fuji - sadil som na jesen) ale podla fotiek som strateny uplne :D
Rana na spiciaku burlatu, 8.1.2018
Dakujem :)
Výchovný rez - pomoc začiatočníkom, 8.1.2018 Obsahuje fotku
Ahojte zahradkari, hruska Jana, podnoz semenac, zdroj prodej stromku, vysadba jesen 2017. Poradite s povysadbovym rezom? cielom je zapestovanie koruny, nech je to pekny dlhoveky stromcek, nie je potrebne tlacit na skoru urodu.. Tom
Novinky roka, 4.1.2018
chutovo boli darovane plody admiralu hodnotene v rodine ako vyborne, uvadzana skladovatelnost je velmi dlha + je mozne ho konzumovat uz aj hned po zbere. mne z toho vychadza ze spolu s topazom to bude nosna odroda v zahradke..
Novinky roka, 3.1.2018
"Mám pocit, že čo sa týka českej odrody Admiral, tak dosť záhradkárov si ju zaobstaralo aj na základe dobrých referencií tu na fóre" Pan Hlavaty, neni to len pocit :)  na jesen som vysadil Admiral, 2x na MM111 a 3x na M7. Viem o nom z tohto... celý příspěvek >
Rez moruse trnavskej po vysadbe, 28.11.2017
novy stromcek moruse staci zrezat na jar, slzit nebude, este nebude tak zakorenena. starsi stromcek zrezany v tom istom case (koniec 3 mesiace) uz slzil. Tom
Rudkova hruska - identifikacia odrody, 23.11.2017
stromcek bol vysadeny, pravdepodobne kupeny alebo darovany, zdroj, podpnik a ani odrodu neviem. viem len ze maslovka - caslavka. ale williamsova to neni. Rudko nebol ovocinar, ale vinar
Koncentrácia Kuprikolu, 8.11.2017
Dobry den, pan Hlavaty, postrekujete kuprikolom aj morusu? drobne ovocie?
Heliodor, 31.10.2017
podny rozbor by pomohol, no v mojich podmienkach prakticky nerealizovatelne. zahrada bola delena na casti, niekde sa x rokov pestovala zelenina a pravidelne hnojilo hnojom, slepacincami, npk, niekde bol roky cierny uhor, ine miesta roky... celý příspěvek >
Heliodor, 30.10.2017
dakujem, takze okolo zakopem cererit uz teraz na jesen. a na sneh rozhodit nehasene vapno? alebo na jar liadok amonny s dolomitom? (obe mam v mnozstve nie malom)
Heliodor, 30.10.2017
pan Vyslouzil, cim, kedy a ako povapnit? co by ste odporucil? rozbor pody nemam, podpniky nezname. vapnene ani hnojene to nebolo minimalne 10 rokov, zatravnene, prerasta tam pupava (pampeliska). kompost nemam. vedla heliodoru je... celý příspěvek >
České ovocnářství zní: Titanik se potápí a na palubě se zpívá, 25.10.2017
Peter, neuvediete odkial ste objednal admiral? 
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 25.10.2017
cakam na liesky a tipalu, asi este nezasielaju, casu dost 
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 25.10.2017
viktor - nic sa necuduj, ja som to tam tiez hladal dlhsie :)  osobne som v agrofructe nebol, ale vypestky zaslu krajsie ako som mohol vybrat osobne v plantexe. za polovcine ceny.  zasielaju aj broskyne na gf677.
Admirál, 24.10.2017
to iste aj fytos - pre sukromne osoby nezasielaju. tak som objednal z prodej stromku na m7 - podla info cez tel zaslu v pohode
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika