Příspěvky uživatele - 234.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kolik slepic na kohouta?, 13.12.2014
Nabízí se otázka, co si představujete pod pojmem "biochov".  Jestli tím myslíte produkci "bio vajec", tak žijete pouze v představě něčeho jiného, než je komerční chov. Takzvaná bio vejce jsou jen reklamním tahem na vyšší cenu, jež bude někdo... celý příspěvek >
Brutálně špinavé demižony - co s tím, 4.12.2014
Zkuste prášek do myčky nádobí-silnější roztok. Obsahuje enzymy. V.L.
Je to vůbec povíjnice?, 27.11.2014
Je to Ipomoea indica, tedy povíjnice...
Ztráta schopnosti tvorby odnoží, 11.11.2014
Jahodník je umístěn venku na plném slunci, přezimuje ve velkém květináči založen v záhoně. Když jsem zjistila, že opravdu neodnoží, rozdělila jsem trs starší rostiny na jednotlivé dílky. Ty jsem odřezala od stařiny, zakořenily mladými kořeny a dále... celý příspěvek >
Ztráta schopnosti tvorby odnoží, 11.11.2014
Z převislého jahodníku se odnože tvoří jen v prvním roce. Po zasazení těchto odnoží v dalším roce tyto už další odnože nevytvoří a jahodník se tak nedá dále množit. Zkoušela jsem i od jara vyštipovat veškeré květy, rostlina byla dostatečně zalévána i... celý příspěvek >
Olejnatá dýně - semena, 18.10.2014
Jaké zkušenosti máte na mysli? Prostě se řádně vyzrálá tykev olejná utrhne, rozsekne nebo siláci ji rozříznou a semena se vyberou. Rozloží se na vzduchu a nechají oschnout. Konzumují se buď hned čerstvá, nebo po usušení, pak jsou tvrdší. V.L.
Slepice plná vody, 12.10.2014
Asi by se jejím požitím člověk neotrávil, ale už jen ta skutečnost by mě od konzumace odradila. Zavodnění může být způsobeno třeba leukozou drůbeže, celkovým selháním metabolismu nebo i jinou příčinou. Léčit se stav nedá. Zpravidla se vyskytne u... celý příspěvek >
Záchrana rajčat, 19.9.2014
Y.G.R.- co myslíte zvláštní chutí?  Jakým směrem-dobré nebo horší, trochu popište, chystala jsem se na něj příští sezonu, tak stojí vůbec za to? Díky V.L.
Nový druh mega falozolí? Jde u nás sehnat?, 17.9.2014
Domnívám se, že se jedná o vignu čínskou, která se dá koupit i u nás (Semo). Pokoušela jsem se ji bezúspěšně pěstovat po dva roky. Nevyrostla do udávané výše a i lusky nebyly tak dlouhé, asi jen kolem 30 cm. Jako rarita zajímavé, ale k užitku to... celý příspěvek >
Myši žerou myši?, 6.9.2014
Že se požírají navzájem, není nic jiného, než že je jich tam asi opravdu hodně. Pokud se jedná o půdní prostor, kde nejsou žádná zvířata, neváhala bych umístit návnadové růžové granule. Dokud budou mizet, tak stále přidávat. Měli jsme týž problém v... celý příspěvek >
Bio postrik na plisen okurek a rajcat, 3.9.2014
Když patizony sklidíte mladší, tak do velikosti 10-12 cm, určitě je nemusíte loupat, tepelnou úpravou dobře změknou. Používáme je přídáním části do leča, připravujeme i jako přílohu společně s paprikou, lilkem, cuketou a tvrdším rajčetem, to vše... celý příspěvek >
Sklizeň 2014, 30.8.2014
Máte opravdu krásný paličák. Jaká je to odrůda? Děkuji V.L.
Bio postrik na plisen okurek a rajcat, 30.8.2014
Můžete nějak blíže vysvětlit vyjádření, že med je "těžký kov", nebo jsem špatně rozuměla jazyku a znamená to něco jiného? Z tohoto zjištění jsem tedy opravdu paf. V.L.
Cibulka perlovka, 26.8.2014
Ponechala jsem několik největších cibulek, dorostly až do cca 4 cm v průměru. Už byly suché natě, ostatní jsem sebrala postupně, jak dorůstaly, tak šly mezi patizony do sklenic. Nebylo jich mnoho, pouze kousek záhonu, takže by nešlo uprostřed něco... celý příspěvek >
Cibulka perlovka, 26.8.2014
Zkoušel někdo tuto lahůdkovou cibulku k nakládání namnožit? Píší, že ji nelze skladovat, tak zda se opravdu nedá nijak uchovat až do jarní výsadby, aby ji bylo možné nechat dozrát na semeno? V.L.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika