Příspěvky uživatele - 128.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Olámat rašení pod roubem?, 30.4.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, roub Hardyho máslovky na stromku Williamsovy se - zdá se - chytil. Mám olámat rašení pod roubem aby šla míza jen do roubu? Nebo naopak nechat, aby "táhly" mízu do roubu? Děkuji, jz77f
Rezavé skvrny na česneku, 4.4.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, na přiloženém obrázku mám vyfocený náš loňský česnek, který přes zimu začal 'rezivět'. Je to škůdce nebo choroba? Jak tomu předejít? Děkuji.
Juka (nejspíš) - žloutnutí listů, 27.2.2018
Moc diky za rady
Juka (nejspíš) - žloutnutí listů, 27.2.2018 Obsahuje fotku
Dobry den, obracim se na Vas pro radu. Juku mam uz 8 rokem, zazila dve stehovani, na tomto miste ji mam skoro dva roky, ale poslednich 14dni zacaly takhle zloutnout listy.kminek je tvrdy.nechci o ni prijit, prosim poradte Pridavam fotku Hezky den,... celý příspěvek >
Jak se berou rouby?, 6.1.2018
Děkuji za vysvětlení. Vlky jsem ty výhony nazval já . A tak je popisuje i Wikipedie. Taky tam píší, že jsou po několik let neplodné. Tak nevím, jestli je radši nevyhodit..
Co je toto za brouka?, 1.10.2017 Obsahuje fotku
Jak se po létě ochladí, začnou nám do baráku lézt malí brouci, cca 5 mm dlouzí. Neví prosím někdo, co jsou zač?
Prosím o identifikaci plevele, 10.6.2017
To sa volá mačka
Co je toto za plevel?, 10.6.2017
Děkuji za odpovědi. .. Už se pasu
Odrůdy ořešáku, 10.6.2017
Mě letos Mars zmrzl, ale už obrazil.
Co je toto za plevel?, 10.6.2017 Obsahuje fotku
Lístky jsou oválné, dužinaté, stonky červené. Rozrůstá se při zemi. Objevuje se v tuto dobu, tj. začátkem června. Neví někdo co je to za plevel? Děkuji.
Lze ještě v únoru brát rouby jabloně?, 12.2.2016
Děkuji za případnou odpověď.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika