Příspěvky uživatele - 100.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
košíkářské proutí, 10.10.2008
Děda byl košíkář (dokonce má výuční list košíkář) a rostou mi na zahradě vrby určené k pletení z proutí, měkké a ohebné. Proutky, stačí zapíchnout do země a za pár let máte proutí až až.
Inspirace k minijezírku, 27.6.2008
Já jsem si pořídila minijezírko z kulatého zednického kalfasu - je černý, průměr asi 80cm, hloubka asi 45cm. Existují minilekníny, kterým stačí i hloubka 15-20cm nad povrchem květináče, já jsem si pořídila Pink Opal, mám ho ale ještě krátce, zatím... celý příspěvek >
Mletý vápenec a Thomasova moučka, 8.6.2008
Nedávno jsem objevil ve stodole pytle s hnojivem a to by měla být Thomasova moučka (struska) a mletý vápenec, zajímalo by mě jejich využití, mám zahradu na vesnici, zkouším ji postupně přemenit na okrasnou, celá léta to byl sad a vysoká tráva, díky... celý příspěvek >
Lze zaměnit rašelina za hrabanku z lesa při výsadbě vřesovištních rostlin?, 17.5.2008
Díky za radu s tím kompostem, to jsem něvěděla. Naštěstí mám možnost sehnat kozí hnůj. A co takhle koňské koblížky, daly by se použít?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika