Příspěvky uživatele - 128.53

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda rajčete, 17.5.2008
Z mnohaletých zkušeností mohu říci, že nejlepší je Start F1.
Rajčata na stejném stanovišti, 18.4.2008
Také pěstuji rajčata stále na stejném místě a s vynikajícími výsledky. Přidávám samozřejmě 1-2 lopaty na přilepšenou, ale souhlasím s názorem neměnit místo.
Rajče Diana, 18.4.2008
Tato odrůda je vynikající. Nejen, že je poměrně výnosná, ale chuťově velice dobrá. Nejvíce však překvapí, jak je dužnina i slupka křehká a lahodná.
živý plot, 21.6.2007
Netvori se na nich takove male kulicky? Cervenem, cerne nebo bile? Jestli ano tak je to rybiz a ten se asi na zivy plot moc nehodi, ale za to se z plodu da delat dobra marmelada  
Habr - vysadba - pomoc, 18.6.2007
Ja jsem z Liberecka. At se to nezda tak tu v lesich je ho hodne, dokonce i podel cest a tak. Takze zajedte se nekam po okoli podivat, samozrejme tam, kde jsou i listnate lesy. Nalety tam budou, jen mozna nevite, ze je to prave ono ;-) A nenicte... celý příspěvek >
Habr - vysadba - pomoc, 11.6.2007
V tom pripade se asi shodneme, ze pro vas habr plevel neni, ale pro me, a myslim, ze i pro zdejsi okoli to plevel je... Takze, kdyz ho budu brat tam, kde je nechteni a nad miru, je vse ok? Asi to muzeme uzavrit tim, ze nektere veci jsou pro... celý příspěvek >
Habr - vysadba - pomoc, 11.6.2007
Milej zlatej 2., nevim jak tam u vas, ale tady ten PLEVEL  roste temer na kazdym rohu. Naletu je vsude mraky a jiste to tam zadnej majitel lesu jako jste vy nesel zasazet. Roste to podel silnice a vsude mozne, tak mi tadyy necpete do hlavy, ze... celý příspěvek >
Habr - vysadba - pomoc, 6.6.2007
Jo a milej pane, kdyz nevite, jak sam pisete, tak neradte! Vasemu lesu se vsichni vyhneme, jenom si tam dejte ceduli, "Toto je muj les", abychom vedeli o kterej les vlastne jde...
Habr - vysadba - pomoc, 6.6.2007
Tak habr rozhodne plevel je! V lesech se nici, protoze ho tam nechtej...
Co jsem si zasadil jako zivy plot?, 28.5.2007
V zahradnictvi jiste neprodavaji narizkovane habry, protoze se ani rizkovat neda, pestuje se pouze ze seminek... TIP: Nebudte lini a zajedte si do lesa, jsou toho mraky, a jsou krasny, navic si muzete nabrat kolik chcete a jeste si vybrat, stoji to... celý příspěvek >
Habr - vysadba - pomoc, 28.4.2007
Zdravim vsechny zahradkare...i zacatecniky jako jsem ja... Asi pred tydnem jsem si z lesa privezl 50 ks malych naletu 30-50cm, z pudy sli dost spatne, nicmene par korinku zustalo, zasadil jsem je tedy ihned a dost zaleval, pred 3 dny jsem si dovezl... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika