Příspěvky uživatele - 70.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2019, 8.2.2019
Sáčk Torina jsem včera viděl v zahrádkářských potřebách. Asi neprodaný z loňska.
Očkování / roubování broskvoní, 3.1.2018
Podařilo se to, nebo daří se to jen zkušeným pěstitelům s dlouhou praxí a se sklony k pokusničení, nebo výzkumné činnosti, takzvaný lidový výzkumník. Držte se toho co radí Bílek s Hanušem -citace: Broskvoně se většinou pěstují jako nízkokmeny,... celý příspěvek >
Krmítko pro ptáky v zahradě, 10.12.2017
Nevymýšlím si. K nám dovlečený vrabec je na ústupu, takže už nerozeznám domácího od polního, protože je jich velmi málo a na krmítku se vyskytují sporadicky. Kosů je v naší obci s 238 obyvateli, tolik, že bys je spočítal na prstech rukou, je to diky... celý příspěvek >
Black and Decker CLM3820L2 aku rotační sekačka, 15.5.2017
Chlape, pletete si moc věcí dohromady. Např., jetelotrávu mám na pozemku, když jsem chovatelem drobného hospodářského zvířectva a tím pádem ji využívám, jako krmivo, buď nazeleno, nebo coby seno. To se nejlíp sklízí obyčejnou kosou a samozřejmě se to... celý příspěvek >
Black and Decker CLM3820L2 aku rotační sekačka, 15.5.2017
Jediná sekačka o které by se dalo říci, že jede tiše, je ruční cylindr. Takže jste ještě nikdy nic nesekal.
Hecht 7100, 12.12.2016
No vidíte, jak jste se krásně prokecl. Kdybyste četl i dřívější příspěvky, tak by jste tu nepsal nic o ztáčení jednou rukou. Musíte si uvědomit, že nemáme všichni stejné podmínky, Už na základce v zeměpise, jste se mohl dozvědět, že drtivá většina... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika