Příspěvky uživatele - 238.213

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sázet kiwi? určitě ano, je to nejzdravější ovoce na světě, 3.1.2018
Zajímavé jednotky. Můžete vysvětlit, co znamená 1520mg%? PS: Kiwi jsem zkusil loni vysadit, ale na jaře vyrašené zmrzlo. Vyrašilo znovu, ale v létě z neznámého důvodu postupně zaschlo. Čímž jsem si ho zařadil jako problematickou rostlinu, a už... celý příspěvek >
Fólie versus mulč, 2.1.2018
Ok, to by šlo. Nicméně bych k tomu měl 2 dotazy : tento pozemek je na dosti větrném místě. Jak jednoduše zajistit, aby přes léto držely na místě a v silnějším větru neulítly? Dávat ke každému stromku 10 cihel na zatížení asi není nejlepší nápad,... celý příspěvek >
Fólie versus mulč, 2.1.2018
Karton je hezká věc, ale sehnat a vyrobit 50 kusů kol 80cm v průměru by bylo dost pracné. To už je jednodušší vystřihnout ty kola z netkanky, nic špatného, co by mi mohlo vadit, se z ni neuvolňuje, a zahrnout je trochou zeminy. No uvidím, ještě... celý příspěvek >
Příliš vysoký kmínek - přesadit hlouběji?, 23.12.2013
Přesazovat můžete, pokud není hluboce promrzlá zem; to by se Vám dělalo špatně. Tenký promrzlý škraloup nevadí, snadno se rýčem prorazí, rozmělní; nezmrzlá zem dobře přilne ke kořenům. Stromek by mohl zvládnout hlubší zasazení o jednotlivé... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika