Příspěvky uživatele - 24.249

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fólie versus mulč, 2.1.2018
Mehlicha jsem si nechal udělat před výsadbou sadu a vinice - výsledky a doporučení mě překvapily. Cena rozboru se rychle vrátila za ušetřená vícesložková hnojiva.
Fólie versus mulč, 2.1.2018
Zlepšování půdy pod trávníkem bych v tuto chvíli neřešil. S rozrůstajícími se korunami stromů je lépe přiměřeně zvětšit bezplevelnou mísu. V pozdějších dobách sadu (staří 7 a více let) koruny mísy stejně přesahují, a pak je lepší hnojit po obvodu... celý příspěvek >
Fólie versus mulč, 1.1.2018
Pan Standa má problematiku teoreticky dobře zmáknutou. Teď trocha malopěstitelské praxe. Převážná většina zahrádkářů seká trávu sekačkami a traktůrky tvz. na špenát. Při sekání bez koše sice organicky hnojíme, ale o převážnou část posekaného... celý příspěvek >
Fólie versus mulč, 1.1.2018
Tohle všechno je v podstatě pravda. Klidně ale můžeme doplnit pravidlo číslo čtyři - při pravidelné seči (7 - 10x za sezónu) nedojde k odkvětu trav, tudíž se nemusíme zaobírat jejich semeny. Pravidlo číslo pět - při přisypávání tenké vrstvy posekané... celý příspěvek >
Meruňka Luizet, 1.1.2018
Poprosím pana Jirku, aby dal časem vědět, zda skutečně obdržel meruňku Luizet. Za pár let poreferujte. Děkuji. Dle stránek prodejce je odrůda vyprodaná.
Roubování ovocných stromů, 1.1.2018
Mladý stromek klidně oroubujte nůžkami, u toho patnáctiletého bych raději rouboval za kůru (budete mít s přeroubováním méně práce). Pro práci s těmi roubovacími nůžkami Extol je lépe mít silnější rouby centimetrového průměru a festově vázat. Při... celý příspěvek >
Fólie versus mulč, 1.1.2018
Určitě ano, ale do travního drnu se špatně seje.
Fólie versus mulč, 1.1.2018
Z pohledu udržení vláhy je optimální textilii ještě přikrýt travním mulčem. U broskvoní už mnoho let používám rozložené krabice překryté posekanou trávou. V pásové výsadbě se mi mezi stromky osvědčila tkaná textilie vyšší gramáže. O podsadbě... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika