Příspěvky uživatele - 6.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky 2024, 26.3.2024 Obsahuje fotku
Tak, balkonovník je v provozu. Polykarbonátový panel a polypropylénová folie. Od podlahy odizolované 30mm polystyrénem. Teplota uvnitř permanentně o 2 až 3 stupně vyšší než venku. Už jsou tam košťáloviny a má průzkumná četa rajčat ze 6.3. Ani na... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 24.3.2024
Ano, tohle je plíseň bramborová. Omlouvám se. Milan HP
Rajčata 2024, 23.3.2024
Moniko, promiňte, ale tohle mi nezní tak docela jako plíseň bramborová. Myslím, že nejsem sám, kdo má trochu pochybnosti. Vladimíra už to napadlo dřív. PB, pokud se uchytí v neodolné rostlině, na peroxid nedá a nejdéle v řádu týdnů celou rostlinu... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 22.3.2024
Moniko, je mi velmi líto, ale zklamu vás. Ta část Black Prince bude stále plísni neodolná, protože roubování, pokud vím, nedokáže přenést genetické vlastnosti. A ta odolnost je založená na přítomnosti obvykle 2 plísni odolných genů (PhR2 a PhR3). Co... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 21.3.2024
Tak, jsou v substrátu. 41 semínek pro zahradu odrůd Mountain Magic F1; Crimson Cocktail F1; Crimson Crush F1; Honey Moon F1; Rezi OP; Vivagrande OP; Sunviva OP; Apple Berry Red F1; Bauna F1; Galahad F1; Defiant F1; Primabella OP; Purple Zebra F1;... celý příspěvek >
Papriky 2024, 18.3.2024 Obsahuje fotku
Jsou akurátní. Půjdou do skleníku nebo ven? Já to s tím rychlením v koupelně přehnal. Už jsem to tu psal: už mi kvetou, a to navzdory tomu, že jsem je sel stejně jako jiné roky v půlce ledna. Asi taky zafungoval ten síran draselný, co jsem jim... celý příspěvek >
Odstránenie drobnej plesne z nádob, s pestovanými plantami, 16.3.2024
Používám téměř od začátku jak výsevní, tak profi Gramoflor. Hlavně ten výsevní je výtečný. Drží vodu optimálně. Přesto tu plíseň mívám, někdy víc, někdy míň. Ale možná je to právě proto, že dobře drží vodu i na povrchu a spóry nalétají ze... celý příspěvek >
Odstránenie drobnej plesne z nádob, s pestovanými plantami, 15.3.2024
Mám tuhle bílou plíseň na povrchu směsi se substrátem a kompostem každý rok. Tedy doma nebo v balkonovníku. Nepozoroval jsem, že by měla vliv na sazenice rajčat ani paprik. Tak tomu nechávám volný průběh, v extrémních případech odeberu povrch... celý příspěvek >
Odrůda Dali, zklamání z chuti, oprávněné?, 13.3.2024
Ach jo, komu má pak člověk věřit, když se i Google plete. Já jen, že si nepletu C2 s varným typem C. To AB nebo BA je mnohem logičtější. Milan HP
Odrůda Dali, zklamání z chuti, oprávněné?, 13.3.2024
Cituji Google: "Sadbové brambory Sunshine jsou velmi raná odrůda. Vyznačuje vysokým výnosem. Hlízy mají oválný, spíše podlouhlý tvar, žlutou hladkou slupku a vynikající chuť. Jedná se o varný typ C." Milan HP
Odrůda Dali, zklamání z chuti, oprávněné?, 12.3.2024
To jste ale zvolil o dost jiný varný typ. Sunshine je C, Dali BA. A pokud jste zvyklý na kaši ze Sunshinu, není ani moc překvapivé, že z Dali byla jiná. Manželka dělá výbornou kaši z čistých, velmi lojovatých A. Je to skoro jiné jídlo než kaše z C,... celý příspěvek >
Hnůj, 10.3.2024
Milan HP
Rajčata 2024, 9.3.2024 Obsahuje fotku
Druhá letošní sklizeň. Největší rajče je Sofie, nejmenší pak Nelinka. Jinak Start a hlavně Bejbina. Milan HP
Rajčata 2024, 9.3.2024
Waltře, tohle asi není reakce na mne, protože já moc odrůd nemám (tak do 20), ale přišlo mi to do nových reakcí. Nějak se to tady motá. Nicméně jak ty papriky, tak ta rajčata vypadají, jak mají. No a v tom zadním řádku rajčat máš dvě "helmičky".... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 8.3.2024
Waltře, určitě Ti dělají radost. Na tom úplně nalevo vidím rozvitý květ. Mýlím se? Na rozdíl od těch mých mají spoustu životního prostoru. Ten CC je trochu vytáhlý. Milan
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika