Příspěvky uživatele - 101.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ako uchovať vrúble, 8.1.2018
Ak štepíte čerešne prípadne višne koncom februára a začiatkom marca, nie je potrebné dopredu si pripravovať vrúble.Stačí ich zobrať priamo pred štepením zo stromu na strom a použiť ich.Nenapísali ste akým spôsobom štepíte, v tomto období možno použiť... celý příspěvek >
Jaký nůž na roubování?, 30.12.2017
Dneska som sa zobudil do duchovnej nálady, takže každému co jeho jest, amen afer
Jaký nůž na roubování?, 29.12.2017
Ja nie som platený agent firmy Wenger a ani nepotrebujem za každú cenu mať navrch v internetovej diskusii. Nebudem premeriavať rozmery rozličných nožov a dokazovať tak svoju pravdu, používajte ďalej svoj Mikov, prípadne vysúvací nôž s pevnou čepeľou,... celý příspěvek >
Jaký nůž na roubování?, 29.12.2017
Pod slovom donedávna som nemyslel včera ani pred 2 mesiacami, ale bolo to myslené tak všeobecne, vo vzťahu k roku 1893, keď táto firma vznikla afer
Jaký nůž na roubování?, 29.12.2017
Ani zďaleka nie su tieto nože rovnaké, tieto dve firmy boli donedávna ostrými konkurentami a pochybujem, že by svoje nože vyrábali v jednej továrni. K Mikovu len toľko - mal som ho na začiatku keď neboli iné nože, potom som ho už nepoužíval.Na nože... celý příspěvek >
Jaký nůž na roubování?, 29.12.2017
Viac obrázkov cenu, prípadne aj iných údajov nájdete na internete ak zadáte do vyhľadávača  Tina grafting knife Wenger grafting knife
Jaký nůž na roubování?, 29.12.2017 Obsahuje fotku
Ešte by som niečo rád dodal k prvej trojke mojich nožov. Tina je veľmi drahá, stála niečo cez 60 euro aj s dopravou, mne ju kúpil syn keď pracoval v Anglicku.Bola zabalená v krabičke z tvrdého papiera, pribalená bola utierka nasiaknutá olejom... celý příspěvek >
Jaký nůž na roubování?, 29.12.2017 Obsahuje fotku
Toto je moja zbierka nožov ktoré som nadobudol v priebehu asi 30 rokov. Je to moja mánia, rád sa poteším na Vianoce alebo na narodeniny, nejakým záhradným náradím. Moja rodina o tom dobre vie a tak sa moja zbierka pomerne dosť rozrástla, okrem nožov... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika