Příspěvky uživatele - 67.176

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kysané zelí, 24.10.2019
keď sa to už niekde riešilo, tak sa ospravedlňujem, ale ako správne kvasiť kapustu v kameninovom sude? natlačiť a zaťažiť niečím, aby na vrchu bola vrstva vody a nechať kvasiť odkryté alebo urobiť to isté, dať tam vrchnák, dookola naliať vodu a... celý příspěvek >
Čím ošetřit dřevo?, 11.10.2019
mám otázku, čím ošetriť drevo. ide o novú pergolu a vstupnú bránu (pri cese). je to všetko pod strechou, ale dážď a sneh sa tam dostane. už sú nízke teploty, dosť vlhko, hmla. denné teploty cca 15 st, nočné okolo 7 st. akým spôsobom ošetriť drevo?... celý příspěvek >
Při přidání plynu, 1.10.2019
pozrite sa na vzduchový a palivový filter v akom sú stave, vyčistiť a prípadne vymeniť (palivový). ďalej palivová hadička či nie je niekde stlačená a potom sa pozrieť na karburátor, či tam nie je špina. keď všetko bude v poriadku, tak na vlastné... celý příspěvek >
Ochrana stromků před mrazem, 16.9.2019
mám záhradu v 800 mnm v oblasti, ktorú aj v predpovedi počasia vždy "vypichnú", lebo je tu väčší mráz, viac snehu, všetko je viac zákerné ako zvyšok sveta a nikdy sa mi nestalo, aby novovysadené stromy zamrzli a to už boli aj suché zimy bez snehu a... celý příspěvek >
Ochrana proti hryzcovi, 1.9.2019
prvé roky po zasadení budete mať kľud, keď začnú korene prerastať cez pletivo, čo záleží od podpníka, pôdy, veľkosti jamy a pod. tak začne problém, lebo hryzce tie vyčnievajúce korene začnú žrať a bude nepomer medzi korunou a koreňami a strom vám... celý příspěvek >
Skutočne rezistentné odrody, 30.8.2019
ja som len za seba môžem, že som vždy vďačný za rady, ktoré som dostal od p. hlavatého, čo sa týka rezu stromov, lebo ináč by som si neporadil sám. tiež za rady p. vysloužila čo sa týka odrôd ale aj iných, lebo v reále nemám od koho tie informácie... celý příspěvek >
Dolmar MS340 - ztráta výkonu po zahřátí, 25.8.2019
čo sa týka štartovania teplého motora, tak mne to robilo tiež, pomohla výmena zapaľovania. údajne tam dávali nejaké problemové do určitého roku výroby. nájdite si na ich stránke parts list a podľa čísla sa to dá objednať kdekoľvek v predajni. to... celý příspěvek >
Jadroviny 2019, 23.8.2019
ja ošetrujem, ale v závislosti na počasí aj tak to nie je vždy úspešné, no výsledok je lepší ako bez ošetrenia. zvlásť chrastavitosť robí problém. nadmorská výška bude len jeden z faktorov. ako dieťa si pamätám na jabloň v nadmorskej výške asi 1000... celý příspěvek >
Jadroviny 2019, 22.8.2019 Obsahuje fotku
k dnešnému dňu v himalájach lobo a piros. poškodenie plodov je spôsobené krupami (aspoň myslím). darí sa veľmi hruške isolde a tiež jabloni angold (tá vyzerá luxusne) a veľmi zaujímavé je aj honeycrisp. akurát neviem, či môžem už zobrať piros zo... celý příspěvek >
Ryngle, Renklody, do vyšších poloh, 14.8.2019
slivka (ringlota) Opál z 800 mnm už dozrela, dužina nie je vodnatá, skôr pevná konzistencia, fialovo-červenkastá a väčsia ako bol Herman alebo Katinka. veľmi chutná! na Katinku ešte čakám, podľa mňa je málo vyfarbená ešte. u nás teraz prší stále,... celý příspěvek >
Herbol? Xyladecor? Johnstones?, 10.8.2019
skúsim oživiť starú tému. potrebujem natierať novú pergolu, drevený plot, obklad na chalupe... s čím máte dobré skúsenosti? jednoznačne mi ide o tenkovrstvovú lazúru, ale výrobcov je toľko, že mi začína chýbať doba "luxolu", kde sa dalo kúpiť v... celý příspěvek >
Herman, 5.8.2019
Petr, ja som trochu v inej situácii kvôli himalajskej oblasti, teda moje možnosti sú obmedzené, ale aj napriek tomu by som bol objektívny a keby mi nechutila, tak by som to napísal. Herman ma veľmi milo prekvapil, čakal som podstatne horšiu chuť,... celý příspěvek >
Herman, 4.8.2019
Petr: ja som len niekde čítal, že je zlá (horšia) odlučiteľnosť od kôstky ale toto je úplne v pohode. dnes som obral všetky slivky (asi 10 kusov!), bola to prvá úroda, teda som spokojný a chuť je úplne super. ostatné slivky ani náznak vyfarbenia,... celý příspěvek >
Herman, 28.7.2019
Herman sa začína vyfarbovať aj v "himalájach". dnes som ochutnal prvý plod, ktorý buď osy alebo vtáky začali zobať a odchádza od kostky a vyzerá, že to je chutná, skorá, himalajská slivka :)
Olej ve vzduchovem filtru, 23.7.2019
mne sa nechce hľadať to vysvetlenie pred tým, ale mohli by ste napísať prečo sa to robí? či je to "vlastnosť" značky alebo konkrétnych strojov, keďže žiadna motorová píla (hq, stihl) toto nerobila, tam vždy bol filter len od pilín a robí to len... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika