Příspěvky uživatele - 49.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nedohořelý popel se nerozlozi?, 27.12.2017
Napadlo mě, vzpomněl jsem si, že jeden z osvědčených starých způsobů impregnace kůlu do vinic, ke stromkům atd., je opálení a zuhelnatění podzemních a lehce nadzemních části jako jejích ochrany a prodloužení životnosti. * Nicméně si myslím, že... celý příspěvek >
Zakalení macerátu, 27.12.2017
"Osobně si dokážu představit, že zakalení napomohly pryskyřice v jehličí" Taky jsem si to původně myslel, ale nyní nějak nabývám dojmu, že Karel má spíš zájem o likéry než o nějaké koncentrované léčivé tinktury. A v tom případě jsou ty zákaly... celý příspěvek >
Jaký nůž na roubování?, 27.12.2017
Asi se budete smát, ale mi se u tenkých roubů,  typický příklad aronie, nejvíc osvědčily obyčejné žiletky. Zkoušel jsem taky jak někdo výše psal i břitvu, ale tu jsem musel brousit což mě nebavilo. A žiletek jsem měl dost. Navíc jsem měl... celý příspěvek >
Zakalení macerátu, 26.12.2017
"Maceruji v "silném" alkoholu, macerát byl čirý.." Karle, napadlo mě jestli ten macerační alkohol nebyl až moc silný. Myslím tím kolem 90%. Tak silná koncentrace se používá velmi zřídka a jen u některých drog. Pokud vůbec, protože si nevzpomínám... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika