Příspěvky uživatele - 248.150

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jabloň Jonathan, 11.10.2020
To je prostě nádhera! Nevíte někdo, kde by se dalo pár kilo této dobroty koupit??? Pamatuju si z dětství...
Zakalení macerátu, 27.12.2017
ještě jednou děkuji, mám tady další střípek na další ročník.. :-)) Jak to čtu, tak asi podstatná chyba vznikla při slazení,  ředím cukr * voda, začnu likérnickým sirupem, nepřevařoval jsem. tinktury na mazání občas zkouším, ty neředím a... celý příspěvek >
Zakalení macerátu, 26.12.2017
díky za námět, jsem vyloženě amatér, který třeba v tomto případě vzpomíná co jsem dostával od dědy olíznout ze štamprlete, když jsem byl malý.. :-)) proto kmínka, máta..  a jdu cestou pokus omyl, ponaučení a další pokus.. :-).-))  a... celý příspěvek >
Zakalení macerátu, 25.12.2017
děkuji za odpovědi a rady.. maceruji v "silném" alkoholu, macerát byl čirý.., po naředění a oslazení "zmléčněl", víceméně šlo o vizuální dojem.., každý obdarovaný dostal vysvbvětlení co dostává a k čemu to slouží..  a zákal nevadí.. :-))... celý příspěvek >
Zakalení macerátu, 23.12.2017
ahoj, dlouho jsem tu nebyl, jestli je to možné, prosím o radu.. na jaře chodím do lesa na "jarní nárusty u smrčků", pro děti dělám sirup a pro dospělé maceruji v alkoholu, který následně ředím a sladím.. po naředění, ale spíš po oslazení mi... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika