Příspěvky uživatele - 33.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Druhá sklizeň brambor?, 14.6.2018
Muzete podrobne popsat  jak sazite  brambory v trave   foto jsem taky videl ale bud byl plny kybl nebo brambory na hromade     az budete  za 14 dni vyryvat   brambory   muzete udelat foto  ... celý příspěvek >
Uz nekde uzraly tresne?, 9.6.2018
Dnes jsme zavarovali odrudu starou  asi 30 roku VAN VAN    krasne vybarvena do ruda   tak zvana srdcovka po zavareni ani jedna vrtule  ve sklenici    driv byvaly   pred dvema roky jsem... celý příspěvek >
Plíseň bramborová na rajčatech 2018, 9.6.2018 Obsahuje fotku
foto2
Plíseň bramborová na rajčatech 2018, 9.6.2018 Obsahuje fotku
Pan Vladimír se přiklání, že je to alternarióza listu rajčat. Nejsem žádný odborník, ale vyhledal jsem, jak vypadá alternariźa listů rajčat. Jestli je to plíseň bramborová nebo alternaróza listu rajčat, je to stejná choroba.
Plíseň bramborová na rajčatech 2018, 9.6.2018
Stacil jeden obrazek 100procentni zacatek plisne  bramborove jeste dnes postrikat
Housenky na tresni i jabloni... co je to?, 7.6.2018
Jak je ta pisnicka Nech  brouka zit
Jak zkvalitnit půdu pod stromy, 7.6.2018
Divim se ze zadny odbornik na stromy Vam nedal zadnou odpoved   mam to same jak vy     kolem stromku prumer 70 az90 cm mam vypleny pokud mate peknou nasadbu  plodu a pekne prirustky   letorostu staci ... celý příspěvek >
Je to Goji (lyceum chinensis)?, 7.6.2018
 Zeptejte se primo Stanislawa   urcite to bude vedet nevim jak to chodi u vas ale u nas u sousedu se neco vymeni nedo daruje ale nic si neprodavame
Zásah randapem, 1.6.2018
Mne nezajim vas odborny nazor ktery vyctete z internetu   a taky me zajima kdo to dela tak slozite   nebo bude delat      a vy to tak delate    ja jsem amater ale vycetl jsem ze pri stiku... celý příspěvek >
Na jakou vzdálenost vyjednotit dýně? (mají volný prostor na všechny strany), 1.6.2018
Nej jednodusi  pestovani hokaido  je pestovani na dratenem plote se sousedem se domluvte a neni co resit
Choroba paprik, 30.5.2018 Obsahuje fotku
foto 2
Choroba paprik, 30.5.2018 Obsahuje fotku
Zdravim, potřebuji poradit. 10.4.2018.jsem zasadil papriky z kelímků do foliáku. Všechny přirůstají pěkně. 3 sazenice vůbec nerostou, tak jak jsem je zasadil, tak zůstaly úplně zakrnělé, ani kořeny nepřirůstají. Barva listů není vůbec pěkná. Hledal... celý příspěvek >
Paprika nekvete, 29.5.2018
Ja myslim ze jste neudelala zadnou chybu California  wonder je pozdni odruda kvadraticka   dozrava do cervena v zari proto se kvety objevi pozdeji
Identifikace plevele, 29.5.2018
Taky to mam siri se to neuveritelne rychle   pred dvema roky sem tam ted je to po cele zahrade  
Je to Goji (lyceum chinensis)?, 28.5.2018
Tak to se teda mylite  a videl jste malo to co pisete ze u znamych kvete fialove az v zari to mate pravdu   vyhodit takovou jsem mel taky pred 6 roky je to planka ktere nekteri podvodni prodejci prodavaji   ja jsem koupil v... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika