Příspěvky uživatele - 176.141

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výsadba orechov, 3.6.2018
Dobrý deň, chcel by som vysadiť zopár sadeníc orechov hlavne Jupiter, Mars a možno Seideforský, mal by som zopár otázok, na ktoré som našiel rôzne odpovede v odborných článkoch na internete: 1. termín výsadby - je lepšie na jeseň do zámrazu u... celý příspěvek >
Hnojenie novozaloženého trávnika, 17.3.2018
Zdravím, na jar sa chystám v menšom sade založiť trávnik (cca 4,5 á) a hlavou mi chodí otázka ze čím po kompletnom vzídení prihnojiť trávnik, či hnojivom Cererit alebo radšej uprednostniť viacej dusíku vo forme LAD 27. Ešte sa mi naskytá možnosť... celý příspěvek >
Osvedčená sadba zemiakov, 24.1.2018
Zdravím Vás, poradte mi na nasledujúcu sezónu pestovania zemiakov odrodu, ktorá Vás minulí rok prekvapila a nesklamala. Mne osobne sa už druhým rokom osvedčujú odrody s červenou šupkou a žltou dužinou ako Red Scarlet či Esmee. Ďakujem za odporúčania
Choroby cesnaku počas skladovania, 23.12.2017 Obsahuje fotku
Druhá choroba
Choroby cesnaku počas skladovania, 23.12.2017 Obsahuje fotku
Zdravím, neviete mi pomôct s objasnenim týchto dvoch hnilob strucikov cesnaku teraz počas skladovania? Symptómy su mi celkom nejasne, možno jedna choroba bude fuzarioza. Ďakujem
Kroucení listů u rajčat - proč?, 24.6.2016 Obsahuje fotku
Mam viac rokov podobný problém s krutenim listov na rajciakoch, žiadny kompost iba pred rotovatorovanim rozhodeny liadok, prikladám aj fotky, na jednej je zachytená pavucinka a s tým aj úvaha ci krútenie nespôsobuje nejaký roztoc vyciciavanim
Identifikácia hnojiva, 4.5.2014 Obsahuje fotku
kto by mi vedel z fotky vediet odhadnúť názov hnojiva, ja mám len úsusdok že to bude niečo fosforečné... dakujem za odkazy
Modré brambory, 22.12.2013
neviete niekto zo Slovenska, či sa dá tu u nás kúpiť sadba týchto fialových zemiakov, Valfi alebo Bergerac?
Zelené hnojenie pre tykev, 1.11.2013
zdravím, chcem sa s Vami poradit, či sa mi oplatí vysiať repku olejnú ako plodinu na zelene hnojenie, ak na tom pozemku pestujem každý rok takmer tykev olejnú, či si neprekážaju tieto 2olejniny, aj ked repka by sa na jeseň jednoducho zaorala...
Choroba rajčín, 5.7.2013 Obsahuje fotku
ešte jedna
Choroba rajčín, 5.7.2013 Obsahuje fotku
potrebujem vyriešiť jeden problém na rajčinách, ktorého príznaky sa mi javia najskôr na pleseň zemiakovú, vid. foto. Rajčiny, odroda Orkado f1, sú navyše 3 metre pri zemiakoch, ktoré som preventívne ošetril proti plesni. Ďakujem za objasnenie
Čím rozhádzat medziplodiny, 30.6.2013
a vzdialenosť riadkov od seba ste ako riešili? ja som chodil so strojkom vždy vedla zasiateho, po stope toho železného kolieska, cca 10-12 cm
Čím rozhádzat medziplodiny, 30.6.2013
je to cca 18 árov, chcel som to povodne porozmetat svazenku na nezaburinený pozemok a potom len prebehnúť bránami, prípadne povalcovať... inak aj ja som pred pár dňami skúšal siať svazenku s tým strojčekom čo spomínate, problém mi robila len suchá... celý příspěvek >
Čím rozhádzat medziplodiny, 29.6.2013
miešate aj podla svojho osvedčeného pomeru piesku a napr. facélie?
Čím rozhádzat medziplodiny, 29.6.2013
poradte nejaký spôsob porozhadzovania drobných semien medziplodín ako je napr. facélia/svazenka na vacsiu plochu, okrem sejačky, ručne dodržať približný výsevok je ťažké, posypový vozík alebo ručné rozmetadlo asi tiež nedodrží tých 5-10g na meter... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika