Příspěvky uživatele - 16.150

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čím vyplnit mezery mezi deskami na staré boudě?, 11.4.2020
Jde mi o to zamezit vosám, aby si v meziprostoru mezi vnějšími a vnitřními deskami neudělaly opět hnízdo. Bouda je stará, takže je mi vcelku jedno jak to bude vypadat, hlavně aby to splnilo ten účel. Má někdo zkušenost? Děkuji.
Jablečné víno, 22.12.2017
Tma, chlad a hlavně plné nádoby s minimálním množstvím vzduchu nad hladinou a samozřejmě perfektně utěsněné - ale to jistě víte. * S demižony je dnes celkem problém, jsou neskutečně drahé. Daleko dražší než za mých mladších let. (Taky jsem... celý příspěvek >
Jablečné víno, 22.12.2017
Každému alkoholu, jablečné víno nevyjímaje, odležení vždy jen prospěje! U mě to byla samozřejmost. Víno se pilo nejdřív po roce, v době kdy se zakládalo další. Do láhví jsem stáčel minimálně, uchovával jsem je v demižonech, soudcích nebo... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika