Příspěvky uživatele - 226.24

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradnictví zoja, 4.4.2018
Budte v klidu. Bral jsem muchovniky ze zazvorky i ze zzoji. Vzdycky prisel stejne maly klacik. Zazvorka je ma jeste o trosku drazsi. Muchovniky nastesti rostou rychle a po dvou letech uz jsou z nich hezke kere. Ikdyz teda 3cm nemel ani jeden. Bylo to... celý příspěvek >
Půda pro borůvky a maliny, 28.3.2018
Na to bych moc nespolehal. Doporucoval bych prikoupit dalsi odrudu s podobnou dobou kvetu a zasadit pobliz. Jestli neni misto, tak holt nahusto k sobe. Ale treba nekdo pestuje kanadky v blizkem okoli a plody budou..
Půda pro borůvky a maliny, 26.3.2018
Ale jo, fotka pomuze. Tohle je kanadska boruvka. Americke se rozhodne nerovnaji kanadske. Ani to nejsou pribuzne rostliny. Mam je oboje na zahrade - kanadky v raseline, muchovniky (americke) normal substrat + hlina. Pak mam jeste kamcatske v mixu... celý příspěvek >
Půda pro borůvky a maliny, 26.3.2018
"Jedná se o klasické maliny a americké borůvky." Jedna se o kanadske boruvky nebo americke boruvky (muchovnik)?
Papriky 2018, 11.3.2018
Dobry den, Nema tu nekdo zkusenosti s Beatrix F1 pripadne Demetra F1? Diky.
Odolné odrůdy rajčat, 12.2.2018
Priznam se, ze eshopum a jejich popisum odrud cehokoliv moc neverim, to uz vic beru to, ze s nim maji lidi ve vasem okoli dobre zkusenosti. No nic, dneska jsem byl v lidlu, tak jsem je koupil a necham se prekvapit.. zkusim jich par na zahonu, co to... celý příspěvek >
Odolné odrůdy rajčat, 11.2.2018
Muzu Vas poprosit o referenci na nejaky zdroj, kde se pise o odolnosti Hildaresu vuci houbovym chorobam? Nikde jsem tuto informaci nedohledal. Jen ze se jedna o rane rajce s obstojnou chuti.. Nebo je to z vlastni zkusenosti? Pokud ano, muzete,... celý příspěvek >
Odolné odrůdy rajčat, 10.2.2018
Dle meho nazoru je vas prispevek trochu off topic (mimo tema). Sice tam mate krasny obrazek skleniku, ale v tomto vlaknu asi nikoho moc zajimat nebude. Je jasne, ze ekonomicky vyhodnejsi je pestovane plodiny strikat. Nicmene nase motivace je... celý příspěvek >
Odolné odrůdy rajčat, 10.2.2018
Ahoj, na to suseni za sebe muzu doporucit Mini San Marzano. V roce 2013 (nebo 2014?) jsem jel na sluzebku na dva tydny v lete. Kdyz jsem se vratil, tak 60+ rostlin (cca 20 odrud) rajcat na zahrade absolutne kaput (pestoval jsem a i nadale pestuju bez... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 22.12.2017
Jen bych si dovolil opravit drobnou chybku. Zkratka znamena "long shelf life" - volne prepozeno "dlouho vydrzi na regalu".
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika