Příspěvky uživatele - 149.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prostokořené stromky - zima, 17.12.2017
Díky. Takže vlastně jen "pro jistotu". Mě to právě překvapuje, vzhledem k vaší poloze, protože u mě, jak jsem už psal, byla země promrznutá až pod 60cm, přesto vše přežilo, broskvoním se paradoxně v růsto dokonce vedlo nejlépe. Proto mě zajímalo,... celý příspěvek >
Prostokořené stromky - zima, 17.12.2017
Můžu se zeptat, k čemu ty kopce u běžně na podzim zasazených stromů slouží? Resp. zda máte prakticky odzkoušeno, že takto zahrabanému stromku se v další sezóně daří lépe, a stromek nezahrabaný má v něčem problémy?
Rajčatový hokus pokus - průběh, 17.12.2017
A to já zase ano. Pravidelně si objednávám semena přes eBay, nabízí je tam snad jediný prodejce, a je z UK, s velkým výběrem. A to nejen rajčata, ale všemožnou zeleninu, a daří se jí u nás dobře. Z rajčat jsem si takto objednal třeba Black Cherry,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika