Příspěvky uživatele - 18.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Modrý kal, 13.2.2018
Nedělejte z toho žádnou vědu! Jen to jen spláchnutá měděnka z chladiče. Pokud Vám to vadí, tak si před druhou destilaci vyčištěte pořádně měděný chladič. Anebo ho nahraďte nerezovým, skleněným nebo hliníkovým. Měď ani její sloučeniny nedestilují,... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - průběh, 16.12.2017
Na balkóne pěstuji Vilmy. Měla jsem i jiná, ale Vilmi jsou lepší. Nikdy jsem je nestříkala, ani ne záhoně, kde se jim, ale nedařilo, protože mají malý kořenový systém a trpěly suchem. Vilmy rosly dobře všem, na balkóně i v květináči venku. EM
Rajčatový hokus pokus - průběh, 16.12.2017
Na sazenice se mi osvědčily samozavlažovací truhlíky, sazenice mají stálou vláhu a rostou lépe než v kelímcích (takže zabírají místo kratší dobu. Do truhlíku dám zem z rajčat z předcházejícího roku (tj takový chudý kompost), zaleju a zaseju. Navrch... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika