Příspěvky uživatele - 71.8

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Phalaenopsis - bez listů, 29.3.2010
Dobry den, koupila jsem mamce tuto orchidej a ona ji svou peci tzv. odrovnala. Orchidejka ma ted pouze kvetni stvol, na kterem jsou jeste kvety, ale je absolutne bez listů. Kořeny jsou krásně zelené. Dá se ještě něják zachránit?Nebo je s ní amen?Za... celý příspěvek >
Buxus - na listcich vatove chomacky, 18.6.2008
Já myslím, že by to mohla být krvavá mšice, měla jsem ji na granátovém jablku. Jako postřik jsem použila Mospilan (nejdřív se ale musí vatové chomáčky narušit, aby k nim pronikl postřik) a od té doby mám klid. Ale nezaručuji, že na vašem buxusu je... celý příspěvek >
Hnědé fleky na listech rajčat, 22.5.2008
na celém internetu jsem hledala co těm mím chuděrám je a oni mají šok ze zimy. Děkuji moc za tuhle diskuzi, která mě poučila do dalšího roku
Přírodní ochrana Bidens, 20.5.2008
Hmm jak to tak vypadá tak afrikány asi nic, ale s tou levandulí to určitě zkusim, aspon budu mít před mužem dorý důvod jet do zahradnictví
popínavka na balkon, 17.5.2008
Rychle rostoucí popínavka s velkými květy by mohla být třeba povíjnice-problém je že roste velice rychle a bujně, dále černooká zuzana.
Přírodní ochrana Bidens, 17.5.2008
Dobrý den měla bych menší dotaz, moje bidensi mají v různých intervalech pořád mšice. Někde jsem četla, že když se vedle zasází afrikána tak by měla mšice vypudit. Myslíte, že bych to mohla aplikovat na mém balkoně s úspěchem?? Děkuji a nashle... celý příspěvek >
Plnokvěté surfinie - kolik do truhlíku?, 16.5.2008
Já osobně bych tam dala tři.
Durman - do jaké zeminy zasadit a jak hnojit?, 16.5.2008
Já sama o sobě durmany nepšstuji, ale moje máma jo. Sází je do normálního zahradnického substrátu a rostou skvělě. Jednou za 14 dní pohnojí Kristalonem plod a květ a je to. Má je na plném slunci. Kravský hnůj atd bych vyzkoušela. Jinak co sleduji to... celý příspěvek >
Japonská myrta, 16.5.2008
Děkuji za radu určitě vyzkoušim.
Japonská myrta, 15.5.2008
Dobrý den, měla bych otázku, kolem mé myrty, kterou jsem dnes zakoupila. Je na ní napsáno, že přezimuje, ale něják se mi to nezdá. Neví někdo jestli ji mám na zimu schovat domů. Děkuji za případnou odpověď. Nashledanou Eliška
Fuchsie, 10.5.2008
Mockrát děkuji za radu. E.
Fuchsie, 9.5.2008
Dobrý den, potřebovala bych poradit, co mám dělat se svými fuchsiemi, už je mám 14 venku a pěkně zmohutněly a nasadily plno kvítků, ale dnes jsem si všimla, že mi začínají schnout staré listy od krajů. Nevíte někdo čím by to mohlo být. Mám je na... celý příspěvek >
Znáte je...? A máte s nimi zkušenosti?, 9.5.2008
První je Bidens a druhá je Osteospermum-nádherné kytky
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika