Příspěvky uživatele - 244.148

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčatový hokus pokus - průběh, 13.12.2017
Je pravda, že s príchodom teplejších dní sa intervaly zretia medzi skoršími a neskoršími výsevmi skracujú, ale aj o týždeň skorší zber poteší.Nesejem teraz kvantá semien, iba skúšam skoré odrody ako porastú za oknom v rôznych podmienkach, z... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - průběh, 13.12.2017
Ten supresívny substrát je od českej firmy Forestina.cz - substrát profík-Supresivní substrát pro výsev a množení- vystačí mi jedno 5- litrové balenie na sezónu.
Rajčatový hokus pokus - průběh, 13.12.2017
S Břeclavskom sa to nedá u nás na Myjavskej pahorkatine porovnávať, podobne ako u nás za "kopčekmi " na Záhorí, jednak je tam nadm. výška temer o 250 m nižšia a navyše piesčité pre zeleninu vhodné pôdy oproti našej "ílovici".S tým zapusteným... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - průběh, 13.12.2017
Vysievam postupne.Pre prvú úrodu som vysievala obyčajne okolo 6. januára, v tomto temíne aj na množenie rezkovaním, ďalšie pre sklenník začiatkom februára a pre výsadbu na von na záhony začiatkom marca. Ešte som obyčajne vzácnejšie druhy namnožila z... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - průběh, 13.12.2017
Pane Petre, už som to tu niekde vo vlákne Rajčatový hokus -pokus-poraďte uvádzala, polohu i podmienky s foto, tento rok pri mrazoch v marci a apríli- vonku -6 a vnútri studeného, čiastočne zapusteného v zemi sklenníka bolo plus 5 stupňov(mala som pre... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - průběh, 13.12.2017 Obsahuje fotku
Minulé roky som vždy vysievala po 6. januária a prvé zrelé rajčinky zo studeného sklenníka a kvetináčov vo dvore oberala po 20. máji a posledné v sklenníku v novembri, pričom ich konzumujeme postupne až do Vianoc. Chcela by som zber posunúť aspoň o 3... celý příspěvek >
Gisela 5, 12.12.2017
My máme 4 roky vysadenú čerešňu Merchat naštepenú na Gisele5,kúpili sme ju zlacnenú v kontajneri vo Veselom, rastie pomalšie, čo sme chceli, pre nedostatok priestoru- čerešne sú krásne výborné srdcovky zrelé aj v našich podmienkach(400m n.m.)už... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - průběh, 12.12.2017
Ano, Milane, rastlinky o ňom vedia, ja už takto akonáhle začnú klíčiť tri roky prisvietim tesne nad rastlinkou, predtým som to nerobila a rajčiny som mala ako nitky pri siatí v januári. Eva T.
Rajčatový hokus pokus - průběh, 12.12.2017
Aj tie city sú na niečo dobré, bez lásky, entuziazmu a optimizmu by to nešlo, včera večer som si pustila dokumentárny film Triumf paradajky, ktorý na jar dávali na Stv2 a mám ho stiahnutý z ulož.to, dá sa pozerať viackrát.
Rajčatový hokus pokus - průběh, 12.12.2017
Milane, môže sa opatrne vysypať celý kelímok, ako to robí Vladimír, alebo ja aj opatrne tenšou stranou lyžičky podoberiem a vyberiem rastlinku, prípadne ešte skrátim hlavný koreň a ďalej postupujem ako Vladimír- nechytať za krekú stopku.Ešte by som... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - průběh, 12.12.2017 Obsahuje fotku
Súhlasím s Vladimírom, presadiť hlbšie, podporí sa tým tvorba nových koreňov. Neprihnojovať! Nitkovitý je hlavne z nedostatku svetla. Ja mám moje zatiaľ tiež pri 22 stupňoch, v noci na 18 a 4 hodiny prisvetlujem, v sobotu som prvých 6 presadila a... celý příspěvek >
Rajčata k dlouhodobému skladování podzim/zima, 12.12.2017 Obsahuje fotku
Ja som tento rok obrala koncom októbra a v novembri veľa zdravých zelených, vrátane cherry a z tých sa vyfarbili a dozreli chuťovo prijateľne Maglia Rosa, Juanita, Santa Orange, Black Cherry a koktejlová Bejbino.Samozrejme, nie je to to, čo v lete,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika