Příspěvky uživatele - 211.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křížení rajčat - nová zábava, 2.7.2018
Jak jsem zmínil - je to několikaletý pokus, na podzim dám (doufám) vědět jak dopadla 1. fáze. Jinak jsem zvědavý na Vaše budoucí zkušenosti s křížením, takže určitě informujte...
Křížení rajčat - nová zábava, 2.7.2018
Uvidíme oba dva letos :-) Co je ještě zvláštní - z loňska mi zbyl 1 balíček originálních MM, který jsem daroval otci. Semínka byly uzavřeny v celofánu, skladované spolu s ostatními a letos mu nevyklíčilo ani jedno (jiné druhy ano). Na sušení nejsou... celý příspěvek >
Foliový tunel z ohebných trubek, 11.12.2017
Ano, ohnuté železné pruty mám jako zálohu, kdyby plastové trubky selhaly, teď jen tady zjišťuji možnosti. Plastové mi přišly takové elegantní, jsou lehoučké, samy vytvoří symetrický oblouk, ty železné bych asi musel někde u klempíře ohnout do... celý příspěvek >
Foliový tunel z ohebných trubek, 11.12.2017
Všem děkuji za dosavadní reakce a speciálně za odkaz na tu PVC trubku. Chce to asi koupit vzorek PPR i PVC a vyzkoušet (nevím jestli by mě na krámě nechali zjistit mez, kdy se trubka zlomí :-) Náhodou jsem narazil na experiment s tunelovým... celý příspěvek >
Foliový tunel z ohebných trubek, 11.12.2017
Nemá někdo zkušenost se stavbou fóliového tunelu z ohebných plastových trubek? Zaujalo mě toto video. Ohyb trubky a její zasazení na zaražený roxor je cca v čase 1:30  Tento způsob se mi velice líbí, protože narozdíl od jiných ocelových... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika