Příspěvky uživatele - 145.121

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krmítko pro ptáky v zahradě, 10.12.2017
To je ale pouze váš problém. Nemám jediný důvod si vymýšlet, proč bych to asi dělal... Jak se s pravdou srovnáte je jen na vás.
Popraskaná kôra na hruške, 10.12.2017
Taky jsem měl na mladé hrušni na jednom místě podobně popraskanou svrchní vrstvu kůry, a stejně tak zhojenou pod ní. Příčinu neznám, mám pocit že se to odlouplo někdy během léta, ale ničemu to nevadilo, další rok se to neobjevilo, takže jsem to dál... celý příspěvek >
Krmítko pro ptáky v zahradě, 10.12.2017
A vidíte - kolem naší obce a přímo v ní, jsou spousty vrabců polních, kosů, špačků, sýkor, stehlíků, brhlíků, pěnkav, hýlů, dlasků, strakapoudů, konipasů, poštolek, sojek, v létě vlaštovek, jiřiček, rorýsů atd atd. Všude kolem běhají bažanti a velké... celý příspěvek >
Krmítko pro ptáky v zahradě, 9.12.2017
vyrubeme co se dá i nedá a hýříme chemií až to neni pěkné a z hmyzu masově přežívají jen invazivní druhy Nerozumím, co jste si to vymyslel? Co máte vyrubaného a který hmyz sýkorám schází? Naopak, plocha lesů se neustále zvětšuje, a hmyzích... celý příspěvek >
Prostokořené stromky - zima, 9.12.2017
Zasaďte je. Země pod sněhen promrzlá nebude, a nadzemní část bude vystavena zimním teplotám každý rok.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika