Příspěvky uživatele - 211.161

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prostokořené stromky - zima, 9.12.2017
Pochopitelně nebylo myšleno zakopávat stromky na ležato do země komplet, ale jen kořeny... tedy zkrátka na šikmo...
Prostokořené stromky - zima, 9.12.2017
Já tedy zas takový odborník na sázení nejsem, proto mi asi nikdy nic z tohoto důvodu neuhynulo.Když jsem měl pro stromek místo připravené tak jsem ho hned sázel, jinak klidně někde za barák kde se drží více sněhu jsem udělal rýčem díru a na ležato... celý příspěvek >
Rozmnožovanie Juky - oddelenie nových výrastkov, 8.12.2017 Obsahuje fotku
Juky, aukuby, cykasy ani palmy ven nesázím protože o žádnou nechci po desítkách let přijít, všechny mám v nádobách a buď je mám v nádobách postavené venku jako dekoraci zahrady, pergoly nebo jsou zapuštěné v zemi.Včera jsem si teprve všiml požadavku... celý příspěvek >
Lidská moč jako dusíkaté hnojivo k ovocným stromům, 5.12.2017
Tak já jsem všechny příspěvky jak je, či neni moč užitečná nečetl, ale jedno vím, všeho moc škodí... Před desítkami let jsem byl v Kolíně na vojně, ráno nás vyhnali na jedno, nebo dvě kolečka, cestou si vojáčkové ulevovali u velkých stromů, ty... celý příspěvek >
Mráz, 21.4.2017
Můžete prosím uvést typ toho ventilátoru? (nebo něco podobného abych si jej mohl vygooglit) Já mám takový malý a zkoušel jsem jej předevčírem při tom menším mrazíku a změna teploty v koruně byla opravdu nepatrná. Proto jsem včerejší noc pojistil... celý příspěvek >
Mráz, 21.4.2017
Já jsem naopak z teplovzdušného ventilátoru 1500W poněkud rozpačitý. Teplota v koruně se o moc nezvedla. Ale zase je pravda že trochu foukal vítr, za bezvětří by to bylo možná jiné.
Mráz, 21.4.2017
Doporučuji se podívat na animaci teplot dnes v noci - zdroj ČHMÚ: s barvami podle teplot teploty z měřících stanic v mapě vpravo is vyberte a nahrajte větší časový úsek a sledujte jak šel mráz...
Pozdě kvetoucí meruňka, 21.4.2017
Aha, takže čistě teoreticky jste nemusel dnešní noc u této meruňky dělat žádné opatření a stejně Vám těch 30% mrazu-odolnějších květů zaplodí (samozřejmě pokud by nepřišly další mrazíky a budou opylovači). Minulý rok jste z ní něco sklidil?
Pozdě kvetoucí meruňka, 21.4.2017
A kdy přesně u vás kvete Sirena? Nevím, jestli tomu konci dubna u Luiziet můžu úplně věřit...
Vedro s horucou vodou - ochrana pred mrazom, 21.4.2017
Zkoušel jste někdo dnes v noci vodu pod stromy? (ať už teplou nebo ze studny, nebo ohřívanou na vařiči :-). Já tomu už moc nevěřím. 100 litrů vody při poklesu teploty o jeden stupeň uvolní energii cca 0,1 kWh což mi přijde strašně málo, to je tak... celý příspěvek >
Pozdě kvetoucí meruňka, 21.4.2017
O tom se tady už tady jedou hádal, slétli jste se na mě jako supi. A stojím si za tím že ve vhodné poloze při správné péči, při výběru vhodné odrůdy pěstovatelná bez chemie je. Monilii zde mám, odešly neodolné či na zdejší stanoviště nevhodné,... celý příspěvek >
Nižší pnoucí fazole, 30.8.2016
Nezná někdo tyčkovou (plazivou) odrůdu fazolí, která by byla vzrůstem spíše menší? (řekněme 1,5 m). Chtěl bych trochu experimentovat s využitím kukuřice jako opory a nechci aby mi ji bujná fazole zadusila. Jedná se o indiánskou metodu tři sestry,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika