Příspěvky uživatele - 52.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krmítko pro ptáky v zahradě, 9.12.2017
"Určitě bydlíte v dosti velkém bytě, v lepším případě ve vlastní vilce. Určitě nebydlíte v kůlničce na nářadí"... Tak to jste netrefil. Žádná vilka ani přepychový byt. Samota v polích u lesa na které nehodlám nic moc měnit. Žádný plyn, pokud... celý příspěvek >
Krmítko pro ptáky v zahradě, 9.12.2017
"Zvětšování ploch lesů, je k ničemu, když je následně necháme zničit kůrovcem. Určitě jste slyšel o ptákovi, kterému se říká, že je lékař stromů. Ale jak můžete mít v lese lékaře stromů, když prakticky nemá možnost zahnízdit, tak je tam místo něj... celý příspěvek >
Krmítko pro ptáky v zahradě, 9.12.2017
"Váš citát Rafaeli mi vůbec nepřipadá příhodný..." Ano, může být, že moc trefný není, jenže mě nic jiného nenapadlo. Chtěl jsem jen podpořit předchozí příspěvky o překrmování ptáčků. Lépe napsáno o jejich krmení v době kdy to moc nepotřebují a... celý příspěvek >
Krmítko pro ptáky v zahradě, 8.12.2017
Taky si myslíme něco v tom smyslu. My krmítka vyvěšujeme na venkovní parapety až když přijdou tuhé mrazy, zmiznou bobulky a plody, třeba jablka jim cíleně nechávame, semínka z porostů atd. To je jejích přirozená potrava. * Vůbec bych nechtěl... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika