Příspěvky uživatele - 119.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Venturiho injektor - vyroba, 5.10.2009
Dobry den, nezkousel prosim nekdo doma vyrobit Venturiho trubici k prihnojovani, ci necem dalsimu (okyslicovani jezirka)? Kdyby se dal sehnat podobny vylisek za rozumny peniz, ale davat za to pres tisic korun, se mi moc nechce. Predem dekuji za... celý příspěvek >
Jake tramky na kolnu?, 23.4.2007
A pravidla vazani jsou jaka? Konkretne treba u kulny s pulsedlovou strechou? Predem diky
Elektrika od Stihlu?, 7.3.2007
U dolmaru jsme nasel pouze typy ES 31 A ES 36 A ES 40 A. Tech 6 Kg se mi taky nelibi, v podstate se rozhoduji mezi MSE 200 C-BQ a popr. MSE 180 C-BQ, prevedu ty dve deka rozdilu vahy na penize a snad uvidim :-)?
Elektrika od Stihlu?, 7.3.2007
Mate prosim nekdo nejakou zkusenost? Ma smysl jit do MSE 220? Ja osobne potrebuji pripravu z metru na 50cm o objemu 10-20m3 rocne. Predem dekuji za jakoukoliv zkusenost J.M..
katalpa, 6.2.2007
Muzete mi prosim poradit, kdy je vhodna doba k rezu. Potrebuji odstranit nevhodne rostouvi vetve. Dekuji J.M..
Katalpa - kdy rezat, 30.1.2007
Dobry den, chci odstranit nevhodne rostouci vetve na katalpe, kdy je nejvhodnejsi termin? Je minimalne dvouleta. Dekuji J.M.
Jablon granny smith, 31.10.2006
Nema prosim nekdo zkusenosti?
Kde sehnat sadbu žampionů?, 27.10.2006
Globus je ma tez (Cerny most) i se sadbou hliv.
Slimáci, 14.8.2006
www.biocont.cz, v Praze kupr. distribuce Semena Vanek
Moje zahrada 3D, 14.8.2006
Dobry den, vzhledem k urovni Vasich prispevku, si nemyslim, ze by Vas nekdo obvinil z nejakeho reklamniho spamu. Muzete prosim priblizit "ten" SW, pokud vim tak jediny jiny cesky je z nejake fakulty?
Vermikomposter, kde sehnat?, 27.7.2006 Obsahuje fotku
Tedy nekde na sokolovske? Dekuji predem za podrobnejsi info.
Jak ziskat z kvetu netresku semena?, 20.7.2006
poradi nekdo? Dekuji.
Slimáci, 30.6.2006 Obsahuje fotku
Zkuste paraziticke hlistice, ja mam uz nekolik let klid. v podstate jsme letos nevidel ani jednoho.
Moruše - hledám jakékoliv informace, 28.6.2006
Muzete prosim ty kontakty zverejnit? Dekuji.
Vermikomposter, kde sehnat?, 13.6.2006
Nevi prosim nekdo, kde se da nejaky v CR zakoupit, na WWW strankach mimo evropu jsem nasel nekolik typu, ale chtel bych se vyhnout problemum s dorucenim.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika