Příspěvky uživatele - 248.153

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Opadavý keř, plody lusky, 31.12.2017
Pokud ta cibulovina je pnoucí se keř, tak by to mohla být wistárie .  Lída
Skutečně zakrslý jehličnan, 30.12.2017
Borovice do 2m výšky je třeba borovice kleč (Pinus mugo), spousta různých variet, rostou ale hodně do šířky. Jinak do požadované výšky je hodně jiných jehličnanů, chce to podívat se po netu. Některé rostou ploše, jiné kuželovitě, jiné zas samy drží... celý příspěvek >
Floristický kufřík, 29.12.2017
Zadejte si do google floristické nářadí... Chybí vám tam odtrňovač.  Lída
Ontario, Oulinskou nebo jinou?, 28.12.2017
Máme Oulinskou, jednu starou cca 60let (s dutým kmenem, už dožívá), druhou mladší, aby ji mohla nahradit. Osobně na ně nedám dopustit, jíst se dají od polotvrda až do zlatožluté barvy - to už se spíš pijí... Obě jsou čtvrtkmeny, podnože bohužel... celý příspěvek >
Nedohořelý popel se nerozlozi?, 26.12.2017
Pokud vím, tak kousky dřevěného uhlí ze dřeva nespáleného na popel pak půdu zúrodňují více, než dřevěný popel samotný, do kompostu je dávám. Lída
Odrůda hrušně, 12.12.2017
Mimmo, je to starý sad i hrušeň, Monika to nebude...           Lída
Odrůda hrušně, 12.12.2017
Foto by nebylo?
Žluté skvrny v novém travniku, 8.12.2017
Nejsem trávníkář, ale řekla bych, že pomalu začíná zima a žloutnutí konečků trávy je normální, možná v těch místech byla "o chlup" vyšší a tak ji mrazík chytil víc. Pokud jsou žluté jen vršky, tak to rostlinám nevadí, stejně to zjara... celý příspěvek >
Co je to za kytku?, 6.12.2017 Obsahuje fotku
Možná to byl původně krotón...           Lída
Travní drn, 6.12.2017
A co se vám nezdá? Tráva tam má normálně kořínky. Travní plst jsou slehlé zbytky staré trávy na povrchu zeminy mezi mladou trávou, které se odstraní právě vertikutací            Lída
Identifikace rostlin dle listů, 5.12.2017
Mně zas je záhadou, proč to je v TRVALKÁCH...  Lída
5 TOP odrůd jabloní, 2.12.2017
Gala dost trpí strupovitostí. Padlí u nás nebývá.       Lída
5 TOP odrůd jabloní, 2.12.2017
Průsvitné má v létě nejraději z letních odrůd dcera. Matčino má chuť, kterou nemá žádné jiné jablko. Rajka je moje chuťově oblíbená z novějších odrůd. Goldstar když utržené pořádně dojde, má ze zimních nejradši dcera. Wagenerovo mám ráda já (špatně... celý příspěvek >
Vidiový řetěz na motorovku, 30.5.2014
Dobrý den Každý zde píše o klínech ale kde je koupit??? Na netu jsem nic nenašel.A kde sehnat pilu y katru?? Dík za odpověď
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika