Příspěvky uživatele - 165.197

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Utahovaci moment, 6.3.2007
Zdravím, reaguji na ten problem se svíčkou. Bohužel už jako kluci jsme se při opravách fechtlů a jawiček setkali, s tím že venku svíčka jiskru dala, ale při tlaku ve válci buď ani ťuk nebo velmi nepravidelně. Pak byla vadná svíčka nebo cívka.... celý příspěvek >
Kalač, 4.3.2007
Je to tak jak si to představujete. Sekerou se udělá v poleně zásek (kousek od začátku ne uprostřed) a za sekeru vložíte dřevěný klín. Ten zarazít palicí ze slabšího kmínku. Tak postupujete po poleně. 3-4 klíny, no a na střídačku je zarážíte až polene... celý příspěvek >
Andělské zvony, 22.9.2006
Myslím, že p. Stanislaw má pravdu, jen: květy nahoru a v bílé barvě má durman planý, který se k vám na zahradu může klidně dostat i větrem. Květy nejsou malé , ale oproti šlechtěnému durmanu jsou podstatně menší a po odkvětu tvoří takový jakoby... celý příspěvek >
pes hrabe na zahradě, 4.8.2006
To co popisujete je prostě normální lovecký pud psa hodný pro vaše plemeno. Pokud navíc máte na zahradě větší množství hrabošů je tím více zesílen. -buď zkuste zredukovat množství hlodavců na zahradě - nebo důsledným zakazováním této činnosti od... celý příspěvek >
jedná se o durman?, 20.7.2006
Myslím, že by se mohlo jednat o planou formu durmanu, která se u nás vyskytuje a je možné, že se vám objeví na zahradě i neplánovaně. Šlechtěný durman totiž nevytváří plody a tím pádem semeno, množí se řízky. Naopak planá forma vytváří plod plný... celý příspěvek >
Mulčování, 10.7.2006
Odpovídám na dotaz jaký typ mulčovače vlastním. Takže: Hurricane 600, cena je opravdu 45. tis. Kč, ale využili jsme slev v Mountfieldu. Mám totiž pozemek na valašsku cca 3 ha, tímto způsobem obděláváme asi třetinu.
Slimáci, 30.6.2006 Obsahuje fotku
Souhlasím, drastické to asi pro ochranáře je, ale týrání lidí je horší. Po vší dřině na zahradě, aby mě v době vegetace všechno sežrali slimáci, včetně květin je hrůza. U nás to bereme jako sport. Každý dostane misku s kuchyňskou solí a chodíme a... celý příspěvek >
cykas, 30.6.2006
Cykas každý rok dávám po zamrzlých ven do polostínu. Několikrát se mě stalo, že téměř zdechl přes zimu.  Upravovali jsme byt a cykas byl celou zimu v tmavém koutě bez zálivky.  Když jsem ho dávala ven byl bez listů a ořech byl suchý a... celý příspěvek >
špendlíky, 30.6.2006
Souhlasím s p. Karlem, špendlíky v žádném případě určitě nejsou ty mirabelky ,  které kdesi rostou v hojném počtu kolem cesty. Máme doma poslední strom tohoto druhu, je to odnož starého stromu, který shodil blesk. Tato odrůda se stále vyskytuje... celý příspěvek >
Mulčování, 30.6.2006
Mulčujeme první rok, je fakt, že opravdu nepřekročíme interval 3 týdnů. Pokud ale máte kvalitní mulčovač, vlastníme Hurican, není to zas takový problém. Máme hodně velký pozemek a seno nepotřebujeme. Pálit jej nesmíme. Co tedy s ním. Mulčování se nám... celý příspěvek >
durman, 30.6.2006 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám tentýž problém. Začína ale až po nasazení květů. Většinou potom zůstane velmi mnoho pupenů a žádné listy. Vypadá to spíše na nedostatek nějakého prvku v půdě, ale zatím žádné hnojivo nepomohlo. Kdo s tím má zkušenost, prosím napište... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika