Příspěvky uživatele - 220.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Muchovník, 4.12.2017
Sám se na pěstování muchovníku taky teprve chystám, ale soused ho úspěšně pěstuje už několik let. Nevypadá teda úplně jako na Vašem obrázku, ale také vypadá jako pěkný vysoký keř. Sázel to z jedné sazenice. Na stránách Zahradnidenik.cz jsem četl,... celý příspěvek >
Česnek 2017/2018, 26.11.2017
Letos jsem sázela česnek poprvé, sázela jsem to klasicky ze stroužků. Ale dočetla jsem se, že se dá sázet i z pacibulek?  Jaké je vaše zkušenost? Sázíte raději ze stroužků nebo z pacibulek? Děkuji za rady. Kateřina
Jak uchovat co nejdéle česnek, 7.9.2017
Před několika lety mi jedna paní dala výborný recept na česnek. Česnek se nastrouhal, dal do skleničky (malé) a zalil se sádlem. Bylo to vynikající. Nepamatuji si poměr. Nemáte prosím, někdo s tímto receptem skušenost? Děkuji
Jaký zádový postřikovač?, 17.7.2017
Mám tento zádový pístový postřikovač Gloria Hobby 1200 na 12 l a jsem spokojený, určitě doporučuji.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika