Příspěvky uživatele - 93.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčatový hokus pokus - poraďte, 5.12.2017
Pekné sú Vladimíre, vidím, že si sa poistil výsevom viacerých rastlín. Ja som z nehybridných Sleeping Lady, Maglia Rosa a Stupické skoré tiež vysiala po viac semien, zišli všetky,  Asi si nechám z nich len po 2 kusy, ostatné darujem kamoškám, ak... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - poraďte, 5.12.2017
Sleeping Lady mi už zišlo spolu s Stupickým skorým a Magliou Rosou a vyzerá pevné, vôbec sa nevyťahuje, hoci ho mám zatiaľ v teple, pretože čakám lež mi zídu zvyšné 2 semienka tých noviniek z Anglicka, zatiaľ zišlo z každej odrody jedno. Tak uvidím.... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - poraďte, 5.12.2017
Super, Vladimíre, už sa teším, aspoň sa bude niečo diať. Eva T.
Lidská moč jako dusíkaté hnojivo k ovocným stromům, 5.12.2017
Len tak na okraj- zaujímavá diskusia, pripomína mi to Hundertwasserovské pokusy- humusové toalety- požívané v obytných domoch a jeho Manifest svatého lejna Citujem z literatury : V rámci jeho úvah o zavedení zásad trvale udržitelného rozvoje... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - poraďte, 5.12.2017
Vladimíre, skúšať to budem aj ja, preto som aj vysiala skorej ako vlani, skúsim posunúť dozrievanie, pri pár koreňoch hoci aj za oknom čo najskôr. Inšpirovalo ma, že pred 2 rokmi som videla pri prechádzke so psami na 1 studenej presklenej verande už... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - průběh, 5.12.2017
Štvrtok 30. novembra vysiala som prvých 10 semien odrôd :Pink CharmerF1,Sugar GlossF1, Stupické skoré, Sleeping Lady, a Maglia Rosa do 2 nižších kelimkov od tvarohu. Teplota v izbe 22 stupňov, nad radiatorom, kde sú kelímky je aj 30,v noci je teplota... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - poraďte, 3.12.2017
Díky, Vladimíre za radu, asi objednám len 1 ledku do klasickej objímky, aj tak je to dosť veľká položka, ale idú Vianoce, tak si urobím radosť, ak to mojím rajčinkám prospeje hlavne na kvitnutie. E. T.
Rajčatový hokus pokus - poraďte, 3.12.2017
Dakujem za rady, možno naozaj kúpim tú ledku, asi len 1 na odskúšanie do okna, som zvedavá, ako budete spokojný s tou objednávkou z Číny, ak to bude v poriadku, a mojim rajčinkám sa bude dariť pod prisvetlením, tak na budúci rok možno objednám aj ja.... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - poraďte, 2.12.2017
Sklenník mám studený, nevykurujem, ako som už vyššie popísala, pevné, otužované sadenice, obyčajne aj s násadou kvetov sadievam do neho koncom marca, alebo začiatkom apríla, podľa počasia.Chcela by som pri pár koreňoch skúsiť prisvetlovať, ale vôbec... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - poraďte, 30.11.2017 Obsahuje fotku
Nevykurujem, priesady vysádzam do sklenníka až začiatkom apríla, ak počasie dovolí aj koncom marca. Sklenník je čiastočne zapustený v zemi, mierne chránený od severu, na noc nadokrývam tunelom z netkanej textílie a v prípade hroziacich nočných mrazov... celý příspěvek >
Rajčatový hokus pokus - poraďte, 30.11.2017
Pane Milane, mám rada také hokusy- pokusy, človeka posúvajú dopredu. Ja bývam v nadmorskej výške 400 m- Myjavská pahorkatina a rajčiny pestujem temer 40 rokov, ale len posledných asi 9. keď som ostala na dôchodku to prerástlo do pokusov dopestovať si... celý příspěvek >
Dehybridizace rajčat, 30.11.2017
Pekne ti to Vladimír klíči. Aj ja skúsim niečo pokusne vysiať. Menili sme v lete radiátory v niektorých izbách, tak budem môcť regulovať teplotu a vyskúšam tvoje rady. Eva T.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika