Příspěvky uživatele - 168.53

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2023, 23.7.2023
A jaký účinek by mělo použití Spintoru, který se zdá ekologičtější? Lucas
Změny ve fóru ++++, 19.7.2023
Dámy a pánové. Čtu už léta obě fóra a obě mi přinášejí mnoho poznatků. Ale na tom novém je mnohem přívětivější atmosféra (samozřejmě až na pár trollích příspěvků). Zde na zahrada.cz někteří "ostří" hoši dokázali, či i nyní dokážou pěkně zkalit... celý příspěvek >
Gala, 17.7.2023
Tak to jste na tom líp než já, protože u mě přes 3 postřiky proti strupovitosti též značné poškození, obdobně Starkrimson. Lucas
Změny ve fóru +++, 17.7.2023
Čtu už léta obě fóra. Ale na tom novém je mnohem přívětivější atmosféra (samozřejmě až na pár trollích příspěvků). Zde na zahrada.cz někteří "ostří" hoši dokázali, či i nyní dokážou pěkně zkalit náladu. Zejména pokud někdo oponuje jejich názorům, či... celý příspěvek >
Biologická ochrana, 25.6.2022
Má někdo zkušenosti s použitím biologických prostředků proti houbovým, či bakteriálním chorobám - např. Vitisan, Altela, Polyversum, Folicit...? Je to jen placebo efekt a dobrý pocit, že člověk udělal něco pozitivního pro svou zahradu? Lucas
Biologické prostředky, 25.6.2022
Máte někdo zkušenosti s použitím biologických prostředků proti houbovým, či bakteriálním chorobám - např. Vitisan, Altela, Polyversum, Folicit...? Nebo je to jen placebo efekt a dobrý pocit, že člověk udělal něco pozitivního pro svou zahradu?... celý příspěvek >
Poškozená borůvka, 21.3.2022
Mám dotaz ohledě zmlazení kanadské borůvky- odrůda Spartan. Je stará asi 8 let. Na rozdíl od mých dalších borůvek (Chandler, Nui, Goldtraube) má již několik let 3 silné výhony, již zdřevnatělé a nich jen menší nové přírůstky. Vůbec neyrůstaní nové... celý příspěvek >
Mladé broskvoně - fleky na letorostech, 2.1.2022
Vloni jsem s úspěchem mimo odstřižení nejpostiženějších větviček a ošetření Championem použil Aliette. Zjara to hodlám preventivně zopakovat. Lucas
Gala, 19.9.2021
Gratuluji pane Walter. Plánuji letos zasadit Galu a věřím, že v sadařské oblasti Chelčicka dozraje. Můj dotaz se týká na Vás, či jiné čtenáře, zda má některá z mutací Galy (kromě vzhledu) i trochu jiné vlastnosti, či je v podstatě jedno, kterou... celý příspěvek >
Co je to za chorobu?, 2.7.2021
U toho menšího stromku to vypadá a apoplexii-mrtvice a tedy konec. Lucas
ULA, 2.1.2021
Já pěstuji meruňky v podhůří Šumavy-oblast Chlečicka. V okolí hlavně sady jabloní a třešní. v n.m. 490m odrůdy VP, Sweet red, Spring Blush, Radku, Harcot. Nově vysazena Betinka a Harleyn neboť dávám nyní přednost šarka rezistetním odrůdám, když jsem... celý příspěvek >
Nadmorská výška vhodnosť výsadby, 13.12.2020
Pěstuji meruňky i broskve v podhůří Šumavy 490 m.n.m. celkem bez problémů. Nějaká úroda je každý rok. Jinak je to oblast pěstování jabloní (Chelčicko). Lucas
Postřik proti monilioze, 24.4.2020
To já to vzal již minulý týden kombinací Dithane a Discus. Lucas
Reldan, 18.3.2020
To já používal na mšice (jen na koncové větvičky) mladých stromů mnoho let prošlý Sumithion + prošlý Mospilan a tento ˇ'Molotovův koktejl' fungoval perfektně. Jinak se domnívám, že uváděná 2.letá expirační lhůta, která je u nás snad na všechno, při... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, pilatka, obaleči... v jádrovinách, 16.3.2020
Používáte prošlé přípravky? Já mám takhle zbytky Calypsa, mám i asi 2 roky prošlý Mospilan. Domnívám se, že účinnost asi nebude 100%, ale vyhodit to by byla škoda. Lucas
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika