Příspěvky uživatele - 119.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Adoptovaný kaktus – co je zač?, 28.11.2017
Díky vám oběma za rady i povzbuzující fotky (krása) – tak já to s ním teda zkusím a na zimu ho někde ustájím :) Navnadili jste mě, protože to by byl pro mě jako pro nepěstitele kaktusů nevýslovný úspěch, kdyby opravdu vykvetl. A pokud se tak... celý příspěvek >
Adoptovaný kaktus – co je zač?, 27.11.2017 Obsahuje fotku
To bude trefa do černého, děkuji Vám, Vladimíre. Hned jsem to progooglila a vypadá to, že by to mohl být Cereus peruvianus, jinde jako hildmannianus (našla jsem fotky i s takhle malými ostny). To mám radost :) To spálení od sluníčka vypadá... celý příspěvek >
Adoptovaný kaktus – co je zač?, 27.11.2017
Díky moc. Musím se přiznat, že pryšec trojhranný jsem při vlastním hledání zavrhla vzhledem k tomu, že "ten můj" nemá ani náznak těch drobných lístečků vyrůstajících ze žeber. Nebo je to nějaká odrůda, která je mít nemusí?
Adoptovaný kaktus – co je zač?, 27.11.2017 Obsahuje fotku
Domácnost se mi rozrostla o několik cizích kaktusů. Zatím jsem neměla tu čest. Díky vašemu fóru už jsem ostatní identifikovala jako Austrocylindropuntie subulaty. Mohli byste mi, prosím, poradit s tím posledním? Kaktus se ke mně dostal jako... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika