Příspěvky uživatele - 11.135

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Gén Rvi6, 16.1.2018
Jak ty geny do Goldena dostali?
Dicolor, 27.11.2017
Těmhle lidem jde asi jen o to, aby se mohli chlubit velikostí A mám to, odhalil mě Několik desítek kg hrušek a jablek oloupu a rozkrájím na křížaly. Je to div, ale u těch velkých to jde 3x rychleji, nevím, čím to je. Popadané hrušky sbírám.... celý příspěvek >
A až Z o uzení, 27.11.2017
Tak to já asi dýl. Za 15 minut je kilový kus masa uprostřed ještě studený.
Prostokořené stromky - zima, 27.11.2017
A proč se tedy v zahradnické literatuře píše opak, tj. že při nízkých teplotách jde růst do kořenů, pozdní podzim je nejlepší doba Takto se to nepíše. Píše se, že podzim je lepší - půda stihne slehnout a na podzim vysazené stromky dřív raší.... celý příspěvek >
Prostokořené stromky - zima, 27.11.2017
mozno je to preto, ze koruna spi a stromcek moze zakorenovat. Stromeček zakořeňuje mnohem lépe a rychleji, když koruna nespí, naopak když bdí, raší, roste. Broskvoně koření údajně pouze v tuto dobu.
Hrušeň písečná, 27.11.2017
U nás rez hrušňová asijské hrušně napadá, ale o dost méně než ty klasické.
Kam se poděl Šampion?, 3.10.2017
Není to citlivost ke strupovitosti, která vedla k útlumu pěstování Šampionu. Vźdyť Golden, Jonagold, Idared - to všechno jsou odrůdy ještě citlivější než Šampion a jsou jich plné regály. Nemůžu říci, že jsem na odrůdu zcela zanevřel. Ale obě virózy -... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika