Příspěvky uživatele - 123.47

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stavba udírny, 14.1.2018 Obsahuje fotku
Ano, původní podstavec je součástí dolní nástavby s dvířky dusivky. Otvory pro prostup vzduchu byly provedeny dvěma podélnými řezy podél popelníku. Řezy jsou na koncích zatočené, tím vznikla mezi jejich konci rovina pro pravoúhlý ohyb plechu směrem... celý příspěvek >
Stavba udírny, 26.11.2017
Hystereze použitého termostatu je dle technických parametrů 5°K. Přeběh serva z jedné krajní polohy do druhé je 150s. Ve výsledku teplota dle teploměru ve dveřích komory kolísá v rozmezí asi 7°. Jeden cyklus otevřvení / zavření dusivky je odvislý od... celý příspěvek >
Stavba udírny, 26.11.2017 Obsahuje fotku
Myslím, že spojené nádoby řeší jiný fyzikální jev, leda že by saze a tuk byla tekutá konzistence. Tuk odkapávající z dobrotek zachytává miska postavená na deflektoru kouře (plech na dně boileru, viz. foto). Nahromaděné saze odsávám vysavačem na popel... celý příspěvek >
Stavba udírny, 19.11.2017
No jistě, jako filmovou kulisu jsem to nezamýšlel. Foto je z Června a od té doby už něco pochutinek bojlerem prošlo. Udí to opravdu perfektně, i soused uznal některá má "uzenářská díla". Tedy ty, uzené při nějakých 60°C a výše. Jeho udírna neumí pod... celý příspěvek >
Stavba udírny, 19.11.2017 Obsahuje fotku
Také přispěji svou troškou do mlýna. Pokaždé, když přinesl soused na ochutnávku svůj uzený výtvor, zastesknil jsem po vlastní udírně. Jsem od přírody na zedničení úplné dřevo, a práci s dřevem zvládám zhruba na té samé úrovni jako to... celý příspěvek >
Jak se zbavit krtka, 23.1.2017 Obsahuje fotku
Jj, taky máme krtkoterminátora
Jak se zbavit krtka, 19.1.2017
Byly doby, kdy jsem boj s krtkem normálně srabácky vzdal. Zkoušeli jsme různé zaručené lidové metody, některé dokonce i nějaký krátký čas fungovaly, ale krtek se zase vrátil. Nakonec jsem to řešil tak, že jsem prostě jen po tom frajerovi v hedvábném... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika