Příspěvky uživatele - 211.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rouby jabloní - možnost koupě?, 25.3.2018
Dobrý den, také mě napadl podobný dotaz. Rád bych sehnal cokoliv od Red Delicious, rád bych též zkusil Topaz a Otavu. Můžu nabídnout starou dobrou odrůdu Onatrio a Golgen Delicous. Přijedu, nebo i poštou. Lze i za drobnou úplatu.
Williams - Charneuska, 18.12.2017
* Milada /pardon/
Williams - Charneuska, 18.12.2017
Mohu "zneužít" Vašich znalostí a reakce zde a zeptat zda, zda se budou opylovat Milana - Decora - Schweizerhose? Děkuji.
Ochutnávka jablek, 2.12.2017
I to je samozřejmě možnost. Prosím, nespekulujme nyní o tom, co provedu s jabloněmi cca 30 let starými. (Myslím to teď velmi vlídně). Roubovat neumím, ale rád se naučím. Tento dotaz se týká ochutnávky. :-) Pokud může strom hostit více než 1 druh... celý příspěvek >
Ochutnávka jablek, 2.12.2017
Dobrý den, v příští sezóně mě čeká vybití 3 přestárlých a na strupovitost trpících jabloní. V této souvislosti bych se rád zeptal, zda je někde organizována ochutnávka jablek (za účelem: ochutnám a co mi bude chutnat příští rok nasadím). Případně... celý příspěvek >
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 26.11.2017 Obsahuje fotku
podzim 2017 (nová zahrada): hrušeň: Milada, Decora, Schwizerhose jabloň: Baya marisa, Goldlane sloup, Mapole sloup, Red spring sloup, Vesna sloup broskev: Saturn, Crimson bonfire nektarinka: balkonela red malina: noname, Ottawa, Gordosť... celý příspěvek >
Schweizerhose birne, 14.11.2017
Mám na zahradě hrušku Miladu a Decoru. Budou, myslíte, vhodnými opylovači pro Schweizerhose?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika