Příspěvky uživatele - 173.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moučnatost jabloní, 29.11.2017
Admiral :)
Mm106 verzus m7, 27.11.2017
pozerám jednu stránku, tam je uvedená odolnosť podnoží na mráz napr. M9 (-9,6), M7 (-7,6), M26 najviac odolná M, MM106 odolnosť nízka. ako mám chápať tu mrazuodolnosť? veď to sú tak nízke teploty, že prakticky všade je taká zima... 
Mm106 verzus m7, 27.11.2017
ako je to s mrazuodolnosťou M7? na českých strankách som sa dočítal, že je vhodná do všetkých oblastí, poliaci o.i. uvádzajú, že je málo odolná na mraz, tiež že predlžuje vegetačnú dobu naštiepenej odrody. pýtam sa, lebo asi jednu odrodu "musím"... celý příspěvek >
Prostokořené stromky - zima, 26.11.2017
ja som to už tu čítal, že to niekto robil tak, že na jeseň navŕši zeminu a na jar to dá preč, len jasné, že ja som to tak neurobil... 
Prostokořené stromky - zima, 26.11.2017
ajeje... bunny sadil na jesen stromčeky, ale zeminu som nenavýšil a zasadil som normálne štiepovaným miestom nad zem (stále niečo urobím zle a to som najšikovnejsí v okolí). keď bude možnosť, tak mám to ešte na zimu navýšiť alebo to nie je... celý příspěvek >
Kolecko vodici listy, 26.11.2017
áno, dá sa, aj keď ani srnky v lese netušia, akú máte lištu. keď sti dobre pamätám, tak stálo to približne polovicu ceny novej lišty. osobne by som kúpil novú lištu. momentálne mám na pílach oregon pro-lite a stihl rollomatic a vyzerá to byť v... celý příspěvek >
Jablon Empire, 24.11.2017
btw. mcintosh. ja som to jablko nejedol, ale mal som lobo, teda potomok. tá chuť bola fantastická, dužina nebola pevná ale taká sypkejšia, šťavnatá (celkom) a skladovateľnosť bola dlhšia ako u šampiónu. šupka pevnejšia a dala sa ľahko stiahnúť z... celý příspěvek >
Jablon Empire, 24.11.2017
hm... tak dobre som pozeral. predajcov je veľa, ale polovica z nich nemá uvedený web, zvyšok predáva na slaborastúcich podnožiach alebo nemá podnož uvedenú vôbec, prípadne nechcú posielať za hranice. zvyčajne, keď už sa na niečo pýtam, tak mám... celý příspěvek >
Jablon Empire, 24.11.2017
156.177: kde konkrétne v poľsku sa dá kúpiť bežne? poliaci majú snáď všetko, len nechcú posielať za hranice, teda keď viete o nejakej škôlke, ktorá má zaujímavú ponuku blízko hraníc, alebo posiela za hranice, šup s tým :) urobíte mi radosť.... celý příspěvek >
Delor, 21.11.2017
p. Vyslouzil, rád by som mal oproti vám časovu rezervu 1-2 týždne :D mňa straší tá nadmorská výška, aj keď taká ta mikroklíma hra v môj prospech... 
Delor, 21.11.2017
dakujem, teda nic pre mna :)
Česnek 2017/2018, 18.11.2017
Čo sa týka cesnaku, tak veď nech každý sadí ako mu vyhovuje a kedy dosahuje najlepšie výnosy zdravého cesnaku. akonáhle bude niečo s úrodou zlé, tak vie v nasledujúcom roku chybu napraviť. podstata fóra je načerpať čo najviac info a urobiť si aj tak... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika