Příspěvky uživatele - 76.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Za jak dlouho po postřiku půdy Roundupem tam mohu vysazovat zeleninu a ovocné stromky?, 19.9.2018
Váš optimismus bych chtěl mít. Co třeba: Mmyz mizející z krajiny. Pole prakticky bez ornice. Obsah minerálů a stopových prvků ve vypěstovaných plodinách je třetinový v porovnání se stavem před 50 lety. Riziková vycházka do polí kvůli glyfosátům (viz... celý příspěvek >
Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity), 16.8.2018
Kdysi se tu řešila stížnost na kvalitu stromku a dotyčný vyjádřil doměnku, že arogantní majitel zahradnictví je stejná osoba jako zdejší arogantní diskutující Ferda Mravenec soudě dle informovanosti o diskusi a stejném způsobu vyjadřování. Kde je... celý příspěvek >
Čím jsou napadená rajčata a papriky?, 8.5.2018
V dnešní době už bych si jako dřív netroufl brát cokoliv od zemědělců. Sláma, hnůj,  dokonce i samotné plodiny, které jíme, obsahují rezidua pesticidů. Svět se zbláznil. Na pole s řepkou (až 10x za sezónu skrápěné chemií) mohou zemědělci další... celý příspěvek >
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 23.11.2017
Vždy jsem si myslel že herbicidy hubí rostlinné plevele a pesticid živočišné/hmyz. Děkuji že jste mě vyvedl z omylu - ale po přečtení definic se lehce mýlíte i vy s tím rovnítkem. Správně by tedy mělo být, že herbicidy jsou podmnožinou... celý příspěvek >
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 23.11.2017
Mykotoxiny nikdo nerozporuje, zde se ale bavíme o pesticidech a herbicidech které ohrožují naše životní prostředí. Pan Stanislaw zřejmě nevěří té reportáži (nevím jak si vyložit zda-li vy ano nebo ne). Tak mi sem ale v tom případě nahoďte odkaz na... celý příspěvek >
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 23.11.2017
A vy věříte čemu nebo komu? To znečištění pozdemních vod je fakt, stejně jako rezidua v potravinách...
Je to úplný konec?, 4.7.2017
Prosím o radu - moji asi šestiletou meruňku Hargrand právě trefila mrtvice. Stromek se cca 30cm nad zemí rozdvojuje a celá jedna polovina nějdřív začala vadnout, nyní už je jasné, že usychá. Druhá polovina je v pořádku, dokonce i s pár meruňkami. Mám... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika