Příspěvky uživatele - 118.234

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dolmar 5105c nebo stihl 271, 2.1.2018
Pán nám dal 4 alebo 5 myšlienok.Pravdivá však není ani jedna. Nechápem prečo niekto čo sa tejto technike rozumie ako Hurvínek válce má potrebu dať navedomie všetkým svoju nevedomosť.
Kde se vyrábí motorovky Makita?, 24.11.2017
Ja keby som vyrábal to isté v modrom a oranžovom tak by som celkom iste nepostavil fabriku na oranžové stroje a hneď vedľa na modré.   No a pp sa trafil celkom presne.Janome sa vyrába v Taiwane tak isto ako 99 precent ostatných šijacích... celý příspěvek >
Honda GC160 startování až na 6-8 zatažení lanka startéru, 22.11.2017
Ja som asi fakt pribrzdený.Bolo tu písané že je potrebné nastaviť sytič.To znamená asi to že si sadnem, pozriem na to ako to funguje a nastavím.Pokiaľ to niekto nezvládne tak by ma zaujímalo ao chcete niekomu ďalej radiť.To akože povolíte skrutku... celý příspěvek >
Honda GC160 startování až na 6-8 zatažení lanka startéru, 22.11.2017
Len tak na okraj- japonský motor je super, ale tá vec čo to koní je česká.
Honda GC160 startování až na 6-8 zatažení lanka startéru, 20.11.2017
Se domnívám že niektorý ľudia majú problém pochopiť ako funguje sytič.Už som niekoľkokrát videl kôli takej blbosti rozobraný a "vyčistený"karburátor.Pomohol iba nový.Preto nezatracoval niekoho kto posiela dotyčného do servisu.   A len tak na... celý příspěvek >
Karburátor Walbro v H262 má vysoké otáčky, 12.11.2017
Múdro, tesnenie sa vložením iného rarburátora zázrakom opraví a svoj karburátor sa majiteľ po výmene bojí dotiahnuť.
Karburátor Walbro v H262 má vysoké otáčky, 12.11.2017
Môže byť zle poskladaný alebo znečistený karburátor, zle nastavený alebo netesniaca ihla, poškodená membrána, poškodené tesnenie membrány vadná hlavná tryska, netesniaca ktorá koľvek zátka, vadná akceleračná pumpa...  môžete si vybrať Pokiaľ... celý příspěvek >
Karburátor Walbro v H262 má vysoké otáčky, 11.11.2017
Karburátorom?
Přípravek na rovnání klikovky motorů sekaček, 5.11.2017
Za tie peniaze kúpite originál
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika