Příspěvky uživatele - 234.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cibule Globo - předpěstování, 29.7.2020
Senshyu yellow jsem získala ne přes semeno, ale jednou jsem v nějakém hyper narazila napodzim na sazečku od fy kiepen... v pytlíku. Cibulek bylo pár, drahá byla požehnaně, ale bylo už pozdě a zrovna ji dali do výprodeje. Od té doby si ji spolu s... celý příspěvek >
Cibule Globo - předpěstování, 29.7.2020
Pěstuji cibuli Hybernu a Senshiu yellow (název asi nemám napsán správně, nechce se mi ho hlledat) po několik let. Podrobně jsem popsala na soukromém servru jednoho pána. Časně zjara seju dořádků semeno velmi hustě, tak, jako při pěstování klasické... celý příspěvek >
Rajské zkroucené listy, 23.6.2020
Stolbur takto podobně vypadá, ale musel by být potvrzen testem, takto od boku to nelze tvrdit, vyházet to je myslím ukvapené rozhodnutí. Je s podivem, že si to takto někdo dovolí kategoricky rozhodnout. Nejpravděpodobněji to bude výše řečený zbytkový... celý příspěvek >
Semenáčky révy, 20.6.2020
Asi bych tuto možnost úplně nezatracovala. Před lety jsem měla semenáče z velkoplodé modré odrůdy z marketu (původ asi Afrika). Po tři roky plodily podobné,  velmi sladké hrozny výborné chuti. Po té nepřežily jednu zimu, ale ta zábava za to... celý příspěvek >
Jed na myši - neúčinkuje, 11.6.2020
Do pastičky kousek jádra vlašského ořechu nebo nechat namočit přes noc zrnko kukuřice. Nabobtná, napíchne se a drží, když uschne. V.L.
Krmení slepic v zimě, 26.4.2020
Slepice se krmí ad libitum, tzn., že musí dostat tolik, kolik sežerou. Přes den by jim po krmení měly zůstat malé zbytky, až k večeru by mělo být vše dožráno. To je třeba vypozorovat a podle toho se řídit. Nějaké odvažování nebo odměřování postrádá... celý příspěvek >
Všetana s mušlí - NL, 17.3.2020
Řada našich domácích zelenin se semenaří v Africe,  z důvodu snadnějšího dozrávání a ekonomičtějšího pěstování. Jen se tím naši největší výrobci příliš nechlubí.
Papriky 2020, 6.2.2020
Trhaná sadba- prostokořenná, pikýrovaná do truhlíku nebo volné země,, není v žádném květináči nebo keímku.
Brojlerové husy - chov, 11.1.2020
Nechají se, ale užitkovost nebude taková, jako u nich samých. Porostou nejspíše pomaleji, nebudou tak zmasilé atd. Husa nebude sedět, otázka je, zda se houser bude chtít pojímat. Chcete-li se věnovat chovu, není toto nejlepší cesta. V.L.
Kořeninová paprika Žitava, 6.12.2019
234 217, toto platí pro výrobek, tedyuž umletou papriku. V této směsi několika druhů paprik je obsažena i odrůda papriky Žitava. Tuto odrůdu jako osivo mělo v produkci Semo, v současné nabídce ji ale nemá. V.L.
Dve hnizda, 25.10.2019
Ihned spojit. Před tím samici dát mimo, vrátit do kotce až po provedení. Druhý den zkontrolovat, zda jsou napitá, zda některé neuhynulo. V.L.
Paprika Rodrigo, 22.8.2019
Chybička se vloudila, místo Rodrigo patří Ramiro, koupená 2ks balené v celofánu v supermarketu.
Paprika Rodrigo, 22.8.2019
Vašku, jak jsem nahlédla, tak semena jsou tedy dosti drahá, to mě až přechází chuť. Píšete, že papriky jsou zdegenerované, to se snížila kvalita zasílaného osiva? Nebo jste zkusil použít své vlastní z originálu? Ono to v první generaci docela vychází... celý příspěvek >
Paprika Rodrigo, 20.8.2019
Vašku, moc pěkné. Prosím o upřesnění názvu odrůdy, (v dřívějším článku píšete Schalamout), kde lze semena koupit? Je to hybrid?  Má silnou stěnu jako rajčinová paprika (8-10 mm)? Děkuji V.L.
Rajčata 2019/2, 30.7.2019
Ano, ale zachovejte si co nejvíce semen z originálu, aby jste nemusel pak dále přesévat z vlastních výpěstků. Později by pravděpodobně šla kvalita dolů.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika