Příspěvky uživatele - 33.56

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rucna pilka, 19.11.2017
Já nedám dopustit na Japonskou pilku Bakuma. Není to tady úplně profláklá značka, ale kvalita je supr. Japonci to prostě uměj.
Motorová pila s elektrickým startérem, 7.7.2015
Jo, to je přesně ono! Mě teda chytala Huska 261 na 1ní trhnutí, ale ve složitém terénu/nahoře to byl taky problém, navíc ta váha... Už vůbec nemluvím o Stihl 510E, tý když se někdy "nechce", tak je to vo prsty. Jak tu někdo psal, že se pila dá vždy... celý příspěvek >
Motorová pila s elektrickým startérem, 7.7.2015
Tak s tímhle plně souhlasím! S motorem se musí umět zacházet, ať je v pile nebo v autě, navíc dát 4T v autě v zimě hned záhul (jak to dnes všichni dělaj) - tak to jsou pak takový ty 2-3letý auta v Áčkách, "co jen občas tak maličko zakouřej...", jak... celý příspěvek >
Motorová pila s elektrickým startérem, 7.7.2015
No, ty katarakty (to je normální projektantský i katalogový název) mi radši nepřipomínej! Ony měly samozřejmě natahování elmotorem, který po sepnutí či rozepnutí ihned natáhnul pružinu, ale při předávacích revizích, kdy nebyla na rozpínacích... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika